Komentowana treść: Impreza amigowa w Rzeszowie
[#1] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Zaciekawiła mnie ta informacja.Czy oprócz DKiG nie ma podobnej imprezy w centralnej Polsce?Impreza sponsorowana ze środków publicznych to ewenement w skali kraju.Super.
[#2] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
akurat 13ego jestem na slubie w lezajsku znajomego ;/
[#3] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
I niech sie dzieje :) Widzimy sie na miejscu :)
[#4] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Brzmi fajnie.Jakby jechał ktoś z lub przez Warszawę.. Na paliwo zrzuta albo nawet się umówić żeby się nudno nie jechało to ja bym chętnie ok, racja
[#5] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Eith, post #4

Z waw dojazdy sa:

blog imprezy, strony jeszcze nie ma

Neobus lub polski bus, np post 34. 5 h jazdy (dw zachodni lub dw poludniowy) potem na piechote do 10 min. Cena busow: 20-60 zl.

Tanie noclegi (ds laura, ur) tez gdzies podlinkowane, 20-50 zl / os.

Btw plakat do ew. krytyki:

jpg

Bedzie tez w newsie. Dodamy pdf lada moment.
[#6] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #5

Materiały i plakat dostępne tutaj do pobrania:

link

Plakat:



Niedługo powinny też pokazać się mapki dojazdu, noclegów, salki itp.

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2014 22:21:35 przez pong777
[#7] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Oooo i ja też jade :)
[#8] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Pozdrawiam Rzeszów i trzymam kciuki za udaną imprezę
[#9] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Muszę się mocno zastanowić jaki sprzęt przygotować- będzie się działo OK
[#10] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #5

Ok bilet kupiony, wyjazd 8.15 Warszawa Metro Wilanowska (na miejscu tuż po 13) - Polski Bus. Gdyby ktoś chciał zgadać się by jechać w grupie to proszę pisać na priv. Póki co - na 100% ja, a prawdopodobnie jeszcze 2 osoby. Jak coś ja będę pisał się na nocleg, jakbyście robili tam listę to się piszę na ową Fajnie, to do zocz!! OK

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 19:53:26 przez Eith
[#11] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Eith, post #10

No to SUPER- im więcej Braci Amigowej, tym lepiej OK
[#12] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@BULI, post #11

No ba. Mam nadzieję na jakieś fajne after-party oczywiście. Aha wczoraj zadeklarowała się sympatyczna dziewczyna na dojechanie z Krakowa również, ale nie wiem czy tak będzie, jeśli tak - to nie tylko Brać Amigowa ;) Czy drukować jakieś ID z nickiem z PPA? :D
[#13] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Eith, post #12

Dziewczyna z Krakowa? Ola?
[#14] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Eith, post #12


Czy drukować jakieś ID z nickiem z PPA


Właśnie to chciałem dzisiaj napisać. Warto, żeby odróżnić siebie wzajemnie od osób z ulicy, no i żeby oni mogli podpytać o coś.
[#15] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie
Miło mi donieść , że dogadałem się z organizatorami i wpadam do Rzeszowa z prawie wydanym (a może już w sobotę wydanym...) DigiBoosterem 3.1. Kluczowy "ficzer" nowej wersji, czyli ładowanie modułów w klasycznym formacie ProTrackera nawiązuje do formuły imprezy, rzeknę też to i owo o historii trackerów, w miarę zainteresowania co nieco też mogę o tym jak działają trackery od środka (ale nie będę mówił w asemblerze ), zarówno nieśmiertelny PT, jak i współczesne programy. Prezentacja będzie na części oficjalnej, natomiast na nieoficjalnej jestem do dyspozycji zainteresowanych programem, gdyby ktoś chciał demo DigiBoostera 3.1 na AmigaOS 3.x, AmigaOS 4 lub MorphOS-a, będzie się mógł poczęstować z pendrajwa. Zapraszam też chętnych do zapoznania się z MorphOS-em na PowerBooku.
[#16] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Krashan, post #15

Bardzo się cieszymy!!! Szczególnie że kawał drogi do pokonania, no i będziemy mieli przedstawiciela jednego z NG-amigowych sytemów! Rewelacja jak na I imprezę "na końcu Polski"!!

BTW z tym "piwkiem" jeszcze. W WDK oczywiście nie można ("lampkę szampana" można). Będzie salka w DS Filon koło DS Laura. Będzie tam internet. Salka pomieści 30 osób, są tam biurka (taka mała salka wykładowa).

Ale może ktoś uznałby, żeby wynająć klub studencki Pod Palmą (obok), gdzie leją piwo i komputery też można pomieścić. Salka jest na 500 osób spokojnie, scena, można puścić muzykę i wtedy by było dopiero afterparty szeroki uśmiech

Tylko, że to już nie jest ujęte w harmonogramie Czekam na ofertę cenową, ale jest ona w miarę chyba standardowa. Jakieś opinie, szczególnie osób przyjezdnych lub nocujących w DS Laura?
[#17] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Krashan, post #15

No to rewelacja- OK OK OK
[#18] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #16

Nie no rewelka wiadomość, robi się coraz ciekawiej :) Ja będę ze swoim ibookiemG4 z morphosem, to również chętnie na demo db. A co do aftera - jeśli będzie właśnie ok 30 os. to mega wielkiej sali chyba nie ma sensu, no chyba że wiadomo coś ile mniej więcej będzie i jest to ponad 30.. Ja piszę się na whatever No a co do Pod Palma - to nie jest trochę za późno na dogrywanie tego? Jeśli by się dało to rewelka, zawsze chyba przecież zysk dla nich nie? Zamknięta całkiem nie musi przecież być imprezka itd. Jak to mówi mój znajomy trans - sama nie wiem
[#19] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #16

Klub Pod Palmą: wynegocjowałem dobrą cenę. 320 PLN brutto za wypożyczenie klubu 18:00-24:00, można przedłużyć z dopłatą.

Jest tam loża gdzie można podłączyć komputery, 20 komputerów wejdzie spokojnie. Salka 500-100 osób, może można podłączyć muzykę oraz video, jest scena.

Byłby bar z lanym piwem

Może wynajmiemy? Jak by nas było 20 osób na wieczór, wychodzi po 20 zł dopłata względem tej małej salki DS FIlon.

Ktoś chętny? Info musze mieć najpóźniej do czwartku.

Acha chciałbym jeszcze dodać, że na potrzebę imprezy wieczornej, osoby z komputerami (jest ktoś bez? ) proszę o zabranie przedłużacza/listwy (najlepiej nie kradnącej gniazdka czyli z jednym wolnym), bo może być kłopot z załatwieniem.
[#20] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #19

Brzmi ok, kurde a ciekawe ile te pokoje wyjda jeszcze, bo nie chce zeby koszt wyjadu mi wzrastal niebotycznie. No ale jak cos ja moge sie pisac na to, jesli nie wyjdzie faktycznie wiecej niz po te 20zl. Wiec proponuje zrobic liste i kontynuowac tu (dodawac sie do kopii listy w wiadomosci):

1) DD
2) eith
3) Bartek M

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2014 12:37:21 przez Eith
[#21] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Eith, post #20

Cennik pokoi DS Laura (oferta wakacyjna):

w pok. 1-os
50 zł za każdą dobę (50 zł/os)
w pok. 2-os.
60 zł za każdą dobę/pokój (30 zł/os)
w pok. 3-os.
70 zł za każdą dobę/pokój (23 zł/os)

Tutaj jest forum na którym jest większośc odpowiedzi w związku z imprezą, na bieżąco i na żądanie będziemy dodawali tutaj (lub na PRV).
[#22] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #21

Ja moge i w 3os, luzik. Ale swoja droga - hehe, dlaczego ja nie widzialem tamtego forum??? oops, juz sie nie odzywam tu i zamykam otwarta liste
[#23] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #16

Myślę, że mogę mówić w imieniu chełmskiego wesołego kombi - 5 osób na afterparty:
- Sir_Lucas (ze swoją A1200)
- Mariodj (dwie A1200)
- Taurus (PB G4)
- Drako^BB (chyba G5 nie będzie targał bo zużycie paliwa drastycznie wzrośnie)
- Jenot (i tu się waham: A3000 czy A4000, ale to jeszcze parę dni na zastanowienie jest).

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2014 17:11:03 przez Jenot
[#24] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Jenot, post #23

- Taurus (PB G4)
[#25] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Jenot, post #23

Czyli na spanie Was ile? 5? Mariodj pisał mi coś że jest 4 na spanie pewne, 5. niepewna.

Dobra Panowie róbmy jakiś porządek ze spaniem, ja porobię rezerwację (tzn. zrobię korekty bo rezerwacja jest 3+2+2, muszę 2-3 osoby dopisac widzę), najpóźniej w czwarek. Jak ktoś chce coś zmieniać, proszę dzwoniąc tam (DS Laura) żeby podawać hasło AMIGA + miasto. Miasta są: Lublin, Zamość (niby Chełm, można zmienić na Chełm), Białystok, Warszawa (nikt z Krakowa nie prosił żadnej rejestracji).

Jak jest jakaś grupa to proszę zmieniać sobie wg miasta. Tel tam 17 872 22 00 Tak to wygląda (wiem, jak blok).
[#26] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@DiskDoctor, post #25

u nas juz będzie 5 pewniaków na nocleg, Taurus juz na 100% zdecydowany :)
[#27] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Jenot, post #23

Ja jak coś to miniak ;)
[#28] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Drako^BB, post #27

Niech ktoś weźmie A3000 lub A4000 z PPC bo sam chcę zobaczyć jak to działa i zrobić sobie apetyt na CS PPC :D
[#29] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@pong777, post #28

Ja wezmę 3000 albo 4000 z CSPPC 66/233 ale... z niedziałającym PPC. W sumie w systemie to PPC niewiele daje - parę bibliotek to wykorzystuje a i tak szału nie ma. Najefektowniej wyglądają dema na PPC. Największego kopniaka daje chyba kontroler SCSI na CS.
[#30] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie

@Jenot, post #29

Szkoda, że PPC jest niesprawne, potestowalibyśmy różnice w prędkoci vs A1200 na demkach PPC.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem