Komentowana treść: SACP #22
[#1] Re: SACP #22
Ou jeeeea :) moja obecność potwierdzona na 96% :) amigo przybywaj :)
[#2] Re: SACP #22

@WojT_GL, post #1

Czas flaczków nadchodzi też mam nadzieje,że uda mi się być.Oczywiście podwójny zestaw Biaxior szykuj się.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 12:36:14 przez Grisza
[#3] Re: SACP #22
Jak nic nie wypadnie, to będę szeroki uśmiech
[#4] Re: SACP #22
Jak nic mi nie pokrzyżuje planów to też przyjadę, tak jak pisałem na forum.
Vegeta będziesz?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 21:01:40 przez pekdar
[#5] Re: SACP #22

@pekdar, post #4

Ja jak zawsze będę. Do zobaczenia!

Azz
[#6] Re: SACP #22

@WojT_GL, post #1

Też będę, chyba że coś wypadnie.
[#7] Re: SACP #22

@Grisza, post #2

Niestety, prawdopodobnie 04.10 będę na szkoleniu wewnętrznym w mojej firmie ...:( Właśnie się dowiedziałem .... no i jest crap
[#8] Re: SACP #22

@biax, post #7

Nie no Biaxior nie rób nam tego!
[#9] Re: SACP #22

@Grisza, post #8

Niestety Kochani ... tym razem się nie zobaczymy :( Życzę Wam udanego spotkania oraz świetnej zabawy. Pozdrawiam wszystkich SACP-owców gorąco - do następnego razu!!!OK
[#10] Re: SACP #22

@biax, post #9

Dostajesz czerwoną kartkę
[#11] Re: SACP #22
Niestety na ok. 85% nastąpi jednak kolizja z drugą imprezą w Rzeszowie.

My oczywiście namawiamy i będziemy przypominali o SACP na forum i w newsie - ogólnie rekomendujemy Waszą imprezę.

Z drugiej strony zamiast się smucić czy nawet złościć, sądzę że fakt że równolegle będą 2 imprezy w Polsce można po prostu potraktować jako wzrost popularności amigowej.

Jak uda nam się zmienić termin (a to nie jest takie proste), damy znać. Ponadto mówimy o drugiej imprezie (demoscena), pierwsza była w sobotę pod tematem przewodnim muzyka, trzecia to będą gry. Mamy limit czasowy na te party rzeszowskie i musimy się z nim zmieścić. Wystarczy jak ktoś raz przyjedzie z Gości szczególnie z PPA, EXEC itp. do nas i będziemy zobowiązani.

Pozdrawiamy i życzymy udanego party, nawet jak będzie kolizja (choć zrobimy co się da aby naszą imprezę przesunąć o 2 tygodnie do przodu, o tydzień +/- nie bardzo się da).
[#12] Re: SACP #22

@biax, post #9

Szkoda Biax... do bani, że szkolenia organizują ci w weekend.
U mnie póki co tego nie ma.

Grisza - jedziemy.
[#13] Re: SACP #22

@pekdar, post #12

Wielka szkoda,zabraknie wodzireja..Jasne Daro,że tak będę w kontakcie.
[#14] Re: SACP #22

@Grisza, post #13

Mam pytanie. Będzie tam sieć po wifi? Znajomy pyta, bo może się zabierze.
[#15] Re: SACP #22

@Rafał A-3000, post #14

Jeśli ktoś ogarnie to będzie :) Mi się swego czasu nie udało, zatem już nie próbuję. Można net z komórki udostępnić, na pewno ktoś chętny do takiego czegoś by się znalazł.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem