Komentowana treść: Chrysalis 3.7.1
[#1] Re: Chrysalis 3.7.1
To bedzie trzeba dzis lub jutro zapodac razem z aktualizacja 3.7 systemu, kurde wyapdaloby juz wykupic licencje jak sprzecik optymalny w koncu sie trafil
[#2] Re: Chrysalis 3.7.1

@Eith, post #1

iBooka masz 12 czy 14 calowego?
[#3] Re: Chrysalis 3.7.1

@Eith, post #1

Raczej chyba chciałeś powiedzieć, że będziesz musiał przeinstalować komputer chcąc to paskudztwo instalować, bo inaczej sieczka Ci się na dysku zrobi.
[#4] Re: Chrysalis 3.7.1

@waldiamiga, post #2

12 calowy, fajna maszynka i Tiger super tez hula (Photoshop CS2 i Office2004 jednak czynia maszynke duuzo bardziej uzyteczna), ha i jeszcze okazalo sie ze ram mi pasowal 1GB od starego Della :) Bo mialem tu 2x512. Mysle ze i tak zrobie swieza instalke 3.7, no a mam zbyt malo wolnego czasu zeby bawic sie w wyszukiwanie programow, bibliotek itd. wiec dla mnie Pack to dobra opcja.

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 12:38:56 przez Eith

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 12:45:31 przez Eith
[#5] Re: Chrysalis 3.7.1

@gilban, post #3

Trochę to głupawa idea aby za każdym razem instalować to na nowy system. Powinno się to "updateować" żeby kaszany nie było.
[#6] Re: Chrysalis 3.7.1

@Voyox, post #5

Zgadza się.
[#7] Re: Chrysalis 3.7.1

@waldiamiga, post #2

a dlaczego sie pytasz ?
czyżby 12 byla lepsza niz 14 ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem