Komentowana treść: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia
[#31] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia

@Ender, post #29

Nie no, aż tak źle nie było jak wypisywał niegdyś pomysł
[#32] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia

@parallax, post #31

Bardzo dobra audycja :) słuchało się przyjemnie. Oczywiście można by zapytać się o ulubione mody i coś z tego dodać do posłuchania. Tak jak jest już teraz jest na bardzo dobrym poziomie. Zgadzam się z Jubim że ciekawie by było zaprezentować kogoś o odmiennych poglądach.
[#33] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia
Rzokola, może kogoś z eXeca, (parralaxa )

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 14:11:00 przez Ender
[#34] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia

@Ender, post #26

Foty to jeszcze do ogarnięcia, choć nie wiem czy każdy by chciał. Ale wideo, to nie planuję, ogladać ludzi siedzących przed kompem to nic fajnego. A tak poważnie, wystarczy mi obróbka audio, za wideo dziękuję. :)
[#35] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia
Również jestem mile zaskoczony podcastem. Czekam na więcej.

Tylko takie moje dwie uwagi, mało istotne..

- smutno komentowaliście rozłam środowiska i jednocześnie sami wyznaczyliście linie grubą czerwoną krechą kto jest kim i gdzie jest jego miejsce..
- prowadzący ma manierę mlaskania czy też cmokania jak zwał tak zwał, dosyć raptownie i głośno -- na słuchawkach czasem uszy odpadają od tego.

Dobra robota! Dzięki!
[#36] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia

@Sokok, post #35

No i nie taki Jubi straszny jak go malują. :)
[#37] Re: Pierwszy odcinek podcastu AmiWigilia

@ZbyniuR, post #36

Słuchanie Amiwigilii zacząłem od odcinka ze Stachem i myślałem, że odcinek wcześniejszy będzie równie ciekawy. Niestety mocno się rozczarowałem. Rozmowa nudna, temat stary i oklepany. Po około 30 minutach słuchania audycji dałem sobie spokój.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem