Komentowana treść: Wazp3D 4.2 beta 55.1
[#1] Re: Wazp3D 4.2 beta 55.1
Komukolwiek działa ten Wazp3D pod MorphOSem? Na PowerBooku nie działa Warp3D, a jest na tyle mocną maszyną, że software renderer mogłby dawać radę więc taki Wazp3D mógłby się czasem przydać. No ale ja kiedyś próbowałem i to zupełnie nie działa.
[#2] Re: Wazp3D 4.2 beta 55.1

@MDW, post #1

Dziwne, mi na PB Wapr3D dziala bez problemu...

Edit.
Ah, pewnie Ci chodzi o Rave3D.library, to to faktycznie nie dziala.


Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 15:11:29 przez Phibrizzo
[#3] Re: Wazp3D 4.2 beta 55.1

@Phibrizzo, post #2

Tak, chodzi mi o Warp3D dla MorphOSa, czyli Goa. Chociaż faktycznie przy próbie odpalenia czegoś pod Warp3D wyskakuje komunikat, że nie ma Rave3D. Właściwie zawsze myślałem, że Rave3D to jeszcze coś innego... Ech, bałagan mi się w głowie zrobił. Warp3D/Goa/Rave3D dla PowerBooka nie ma zbyt wysokiego priorytetu, bo zostało stworzone nie jako główne 3D dla MorphOSa (bo tym jest TinyGL i oczywiście działa) tylko jako sposób na kompatybilność ze starym 3D z klasycznej Amigi.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 17:52:49 przez MDW
[#4] Re: Wazp3D 4.2 beta 55.1
Good job Alain OK
[#5] Re: Wazp3D 4.2 beta 55.1

@MDW, post #3

Może nie będzie tragedii, wójek BSzili coś pokombinował i...

I have good news, you don't have to walk into the lion's den. If you already did, then I hope you have survived.
Since the issue has been brought up again, and I had some idle time, I went ahead and fixed the problem myself. Being the bungler I am, I tried to mimic the interface of the MorphOS version of rtgmaster.library, which is compatible with WarpOS programs. This was a bad idea, because it has a mixed interface having both 68k and WOS functions, where Warp3D has two separate libs for this purpose (Warp3d.library and Warp3D_ppc.library). To keep the long story short, I now have Wipeout 2097 running with Wazp3D on MorphOS. I've sent my changes to Alain, the rest is up to him


Wątek na amiga.org

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 17:44:40 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem