Komentowana treść: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA
[#1] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA
Mam pytanie uściślające, czy moduł zrobiony na PowerBooku pod MorphOS-em w DigiBoosterze 3 można wystawiać w kategorii multichannel? Załóżmy że spełnia pozostałe warunki.
[#2] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Krashan, post #1

Tak.
"Dowolna Amiga" oznacza wszystkie komputery na których pracuje AmigaOS, MorphOS oraz AROS.
[#3] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Krashan, post #1

Aha, jeszcze jedno:

Załóżmy że spełnia pozostałe warunki.


Chciałbym dodać, że pozostałe warunki nie są tak rygorystyczne jak w kategoriach 15.99 i 99.99 kB.
16 ścieżek to jest standard, ale nic się nie stanie gdy użyjesz np. 24. Też się nic nie stanie gdy ktoś użyje 4 ścieżek na Protrackerze i jego moduł będzie miał równe 100 kB. Twój moduł nie musi także mieścić się w 2 MB. Jeżeli chcesz zaszaleć, to użyj nawet 8 MB. Generalnie chodzi o to, aby nikt się nie wygłupił i nie podesłał modułu 20 MB, tylko mniej więcej tyle ile MB ma np. 4 minutowa mp3 szeroki uśmiech
Multichannel jest po to, aby pokazać pazurki programu muzycznego. Jeżeli uznasz że potrzebujesz więcej przestrzeni, to też nie ma problemu, tylko daj znać. Podobnie jest z kategorią MP3. Nie ma konkretnych limitów, tylko jest pomysł na muzykę i ludzie będą oceniać pomysł. Limity mamy w kategoriach 99.99 i15.99 kB.
[#4] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #3

Z tym nie ma problemu. Jak do tej pory mieściłem się w 10 ścieżkach, z 2 MB też można sobie poradzić
[#5] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA
Gdyby ktoś pytał, dlaczego akurat ta - liczę na bardzo fajne, oldschoolowe chip-tune'y
[#6] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA

@_arti, post #5

...jeśli o mnie chodzi, możesz liczyć :)
[#7] Re: Piąty forumowy konkurs muzyczny PPA
W sobotę kończy się termin przysyłania prac na konkurs.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem