Komentowana treść: digibooster3.library
[#1] Re: digibooster3.library
Dodam jeszcze, że ta biblkoteka, to był chrzest bojowy LibMakera. To narzędzie naprawdę ułatwia pracę, więc nie zawaham się go użyć jeszcze nie raz .
[#2] Re: digibooster3.library
Good job KrashanOK
[#3] Re: digibooster3.library
No, to teraz czas najwyższy na plugin do XMPlay :)
[#4] Re: digibooster3.library
Szacunek OK
[#5] Re: digibooster3.library

@AceMan, post #3

No, to teraz czas najwyższy na plugin do XMPlay :)

Da się zrobić. Na razie przerabiam DigiRollera, żeby korzystał z biblioteki. Obejrzałem plugin SDK do XMPlay, może nie wstrząsa przejrzystością, ale nie takie rzeczy już widziałem .
[#6] Re: digibooster3.library
Bardzo fajna wiadomość, dzięki KrashanOK
Jak będę miał więcej czasu to obadam jak to działa
[#7] Re: digibooster3.library

@AceMan, post #3

@AceMan:



Nie to, żeby już grało, ale najpierw musiałem rozpracować jak zrobić działający plugin.
[#8] Re: digibooster3.library

@Krashan, post #7

OKOKOK
[#9] Re: digibooster3.library

@AceMan, post #8

http://digibooster.eu/media/xmp-digi3-0.1.zip

Brakuje jeszcze wyświetlania sampli i przełączania songów, ale zrobi się.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 11:43:44 przez Krashan
[#10] Re: digibooster3.library

@Krashan, post #9

Wersja 0.3: http://digibooster.eu/media/xmp-digi3-0.3.zip. Jest w konfiguracji podbicie głośności (bezstratne, działa na wewnętrznym mikserze) i opcja rozpoznawania tylko modułów zapisanych w DigiBoosterze 3.x. Oprócz tego wyświetlanie informacji o module i nazw sampli.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem