Komentowana treść: AmiWest 2014 - podsumowanie
[#31] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie
Wyglada jak kolejny zlot emerytow i rencistow. W mojej przychodni mam identyczne widoki.
[#32] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@selur, post #31

W swojej przychodni nie masz Amig pomysł Chyba, że jakoś przemyciłeś jakąś klasyczną Amigę i pokątnie pogrywasz z resztą emerytów i rencistów w Superfroga pomysł
[#33] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@recedent, post #26

o tym padaniu sprzetu to ja slysze od 10 lat primo 1 na calym swiecie bedzie iles tam milionow amig tak wiec sprzet bedzie primo 2 jak juz nie bedzie to sobie wyprodukujemy amigi fpga ktore bedzie mozna dac w stare obudowy primo 3 amiga nic jest tak zalosna ze nawet nie chce mi sie wchodzic w kolejna bezsensu dyskusje ze x5000 musi kosztowac 25 tys bo cos tam,wystarczy popatrzec tylko na ludzi ktorzy robia super komputerki na podzespolach fpga za grosze,ale to jest dla naszych geniusi z a e łona za trudne do za kumania.Pewnie znajda jeszcze z jakis 2 frajerow zeby kupilo x5000 zeby mogli jeszcze troche powegetowac na naiwnosci.

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 20:19:47 przez SzaryWilk
[#34] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@SzaryWilk, post #33

Może przestań udawać idiotę i pisać, że:
  • Amiga Inc. ma cokolwiek wspólnego z firmą A-Eon, produkującą komputery AmigaOne;
  • Te "super komputerki" w FPGA kosztują "grosze" (ostatni raz jak sprawdzałem to MiniMig o wydajności A500 kosztował głupie 150 Euro za gołą płytę);
[#35] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@recedent, post #34

I te 150 euro kosztuje tylko dlatego, że twórcy za poświęcony czas nie brali pieniędzy. A jak ktoś chce zatrudnić na zachodzie specjalistę, to płaci grube EUR za godzinę, a taki Minimig idzie w tysiące godzin, bo to nie jest trywialne.

Jak ktoś ma pretensje do AEON, to może się nauczyć technologii i walnąc swoją wersję Amigi za 50euro Droga wolna, dziwie się, że jeszcze z 30 osób z PPA takiej super Amigi nie zrobiło szeroki uśmiech I od razu systemu dla niej, bo przecież napisanie systemu operacyjnego dla nowoczesnej architektury to chwila moment dla początkującego adepta języków programowania OK
[#36] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@recedent, post #34

jak dla ciebie 150 euro to jest majatek to co powiesz na cene x1000 czy x500 to chyba kosmos,mozna zobaczyc komputerek zrobiony dla biednych nie pamietam jaka cena ale mala i wydajnosc normalnego peceta,nie chce mi sie szukac ale jak bedziesz chcial to moge poszukac i dac linka wiec mozna cie zaliczyc do ami naiwniakow ktorym mozna wmowic kazda glupote zeby z nich wyciagnac gruba kase.Na koniec ja łmam pretesje do amiga nic i e łon ze zmarnowali taki super komputer jak amiga rozmienili sie na drobne,zamiast kontynulowac droge amigowa to robia nie wiadomo co choc wiadomo jak to sie skonczy kolejnym bankructwem ;).a jednak mi sie chcialo ciekawy jestem co wymyslicie zeby dalej marudzic http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/najtanszy-komputer-na-swiecie-juz-w-sprzedazy-w-europie,304497.html pewnie tvn klamie ha ha ha.

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 22:59:06 przez SzaryWilk

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 23:01:07 przez SzaryWilk
[#37] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@SzaryWilk, post #36

Zamiast gledzic nad rozlanym mlekiem wez sie za pisanie gier w Blitz Basicu OK
[#38] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@OSH, post #9

No Duża część kwoty to niezbędne elementy zestawu.
Obczaj tu http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/product_info.php?products_id=703
(link najlepiej przykleić do przeglądarki)
A tu wersja obrazkowa z wybranymi najdroższymi opcjami.
[#39] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@SzaryWilk, post #36

MiniMig o wydajności trzydziestoletniej A500 kosztuje 150 Euro, a SAM460cr o wydajności dziesięcioletniego PC - tylko 4 razy więcej.

Jeśli masz lepszy pomysł na "kontynuowanie drogi amigowej", który chwyci to śmiało - sprzedaj dom i samochód, na resztę weź kredyt i pokaż im jak się to robi, przy okazji zgarniając rozkoszny szmal. Jeśli nie masz to może łaskawie zamilcz.

P.S. Czy to możliwe, że wcale nie udajesz?
[#40] Re: AmiWest 2014 - podsumowanie

@recedent, post #39

A przestan glupoty opowiadac,amigowanie nie polega na tym ze kupujesz,jak ci ludzie od marketingu zrobia z mozgu wode,nowy komp.Oni robia to po to zeby zarabiac na tym grube miliony i moze kiedys to mialo sens,teraz komputery maja taka predkosc ze nie ma roznicy czy masz taki czy inny,wkurza mnie tylko spychanie prawdziwych amig i wmawianie nam ze amiga to bylo cos zlego bo tak nie jest.

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 20:51:47 przez SzaryWilk
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem