Komentowana treść: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku
[#31] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku

@Ola, post #30

Jak jeszcze była dostępna w Acube, około 1.5 roku temu jak sprawdzałem, to w przeliczeniu na PLN nowa płyta wychodziła coś koło 800pln. Razem z dedykowaną pamięcią na maxa ~1000pln (pamięci trudno dostępne, ale jak się chce to można znaleźć używki za 50pln). Do tego potrzebujesz obojętnie jaką obudowę z zasilaczem ATX, nowa ~150pln, używkę za gorszę, dysk, napęd, także można było się zmieścić w około 1200-1400pln za cały komputer. Jak dla kogoś to jest kosmiczna cena, to naprawdę w okolicy musi być ogromny problem z pracą, albo mieć ogromne inne zobowiązania finansowe. Ja mieszkam w okolicy Częstochowy, a Częstochowa to nora bez perspektyw, ale jak się chce, to tutaj w dwa miesiące pracy utrzymując się samemu, każdy kto chce, będzie wstanie odłożyć tą kwotę. A przecież post Amigowego komputera, nie trzeba zmieniać co roku, jak kiedyś PC. Do zabawy styknie na parę lat, ja jak miałem jeszcze kartę RTG, to bawiłem się na klasyku, który jest kilka razy wolniejszy i jakiejś masakry nie było.

A w Warszawie, sytuacja na rynku pracy jest o wiele bardziej korzystna i nawet jak studiujesz można dorobić po godzinach OK Tylko nie polecam rozwozić pizzy... to niebezpieczna praca

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 22:57:54 przez flops
[#32] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku

@flops, post #31

Tylko nie polecam
rozwozić pizzy... to niebezpieczna
praca


dlaczego? siedzi, pije i chrupki
[#33] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku

@snajper, post #32

dlaczego?
Snajperzy na dachach.
[#34] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku

@radzik, post #29

link

Oj dawno mnie nie było, a tu taka fajna niespodzianka!? Czy to prawda, że działa już ppc w UAE? No pieknie to chodzi. To jest kierunek, bo marka jako taka sie nie odrodzi, ale system za 30 euro to jest to, sie ruszy oprogramowanie. Jeszcze widze, ze chca zrobic w amigaos sklepik jak w androidzie i jablkach... tak trzymac. Ta sama droga poszedl apple i sprzedaje pecety z logiem swoim za 4 razy tyle i wszyscy mowia ze to dobre. Na tej plycie bedzie wersja os dla klasyka? Pozdrawiam
[#35] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition przed końcem roku
Myślę, że cena jest niewygórowana a na książce z zrzutów amigowych gier, ktoś skroi ładne pieniążki...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem