Komentowana treść: Pakiet multimedialny Radiance
[#1] Re: Pakiet multimedialny Radiance
W oczekiwaniu na AmigaOS 4.2 takie dodatki są jak najbardziej pożądane pomysł Goog job TrevorOK
[#2] Re: Pakiet multimedialny Radiance
widać zalążek dobrego, biznesowego podejścia na miarę możliwości

coraz bardziej mi się to podoba
[#3] Re: Pakiet multimedialny Radiance
swietne biznesowe podejsce. w 4.2 mam nadzieje ze C: bedzie ograniczone do minimum a wszelkie dodatkowe komendy beda w osobnych pakietach ktore bedzie mozna dokupic, wspierajac jednoczesnie rozwoj systemu
[#4] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Valwit, post #3

Amiga Rulez!OK
[#5] Re: Pakiet multimedialny Radiance
Takie CANDI z tego co pamiętam było w Windows Vista (w pakiecie były animowane tapety), potem małymiękki z tego zrezygnował - i dobrze.
[#6] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@gorzyga, post #5

Takie to nie było, inne było pomysł
[#7] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@parallax, post #6

Takie, czy nie takie - ale równie praktyczne i potrzebne pomysł
[#8] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@gorzyga, post #7

To napisz czemu dobrze, że mały miękki k zrezygnował z tego pomysł
[#9] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@parallax, post #8

Ja myślę że bo tak.pomysłOK
[#10] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Valwit, post #3

Może było by to śmieszne gdyby nie to że większość pakietu to programy a nie komendy. Więc kulą w płot
[#11] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #10

ale ja nie mowie o tym pakiecie. ja mowie o przyszlej mozliwosci finansowania "rozwoju". przeciez w 4.2 zawartosc C: bedzie miala nowsze numery wersji, to ze robi to samo co strasze nie jest przeciez przeszkoda zeby sprzedac znowu. wystarczy ustawic te nowe numery wersji jako wymagane minimum i gotowe.
[#12] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Valwit, post #11

Gdybanie o przyszłym rozwoju na takim poziomie dyskusji nie ma sensu. Sorki ale cała Twoja wypowiedź jest bez sensu.
[#13] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #12

[#14] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Valwit, post #13

I po co ten obrazek? Ty naprawdę myślisz że taki rozwój jak opisałeś ma sens? Po co takie kombinacje? Ty kpisz czy o drogę pytasz?
[#15] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #14

Odpowiem za Valvita : TomK jest takie słowo jak SARKAZM, obrazek dał bo nie wyczaiłeś, a "rozwój" dał w cudzysłów....

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 20:39:07 przez Voyox
[#16] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Voyox, post #15

Zrozumiałem. Tylko po co tak hejtować? Nie wiem z czego wyciągnął takie wnioski i z tąd moje pytania. Ale ok lubicie sobie poprawiać humor hejtowaniem to ok.
[#17] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #16

Trzy razy wstrzymywałem się, żeby napisać, ale trudno. Chłopie zastanów się, czy ty nie hejtujesz? System, który lubisz jest fajny (nie używałem, ale wierzę na słowo) i to jest fakt, ale faktem jest też, że sprzęt tani nie jest. Polityka A-EON, momentami jest dla części niezrozumiała to jest fakt, czy zła to pokaże czas. Chcesz udowodnić, że masz rację, staraj się używać rzeczowych argumentów, a nie wdajesz się w jakieś kłótnie, a niekiedy sam je prowokujesz. EOT!
[#18] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #16

gdzie ty tu jakas nienawisc widzisz? ogarnij sie troche, to juz o syndrom smolenski prawie zahacza.
[#19] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@Valwit, post #18

Szanowny Panie chciałbym zwrócić uwagę iż właścicielem systemu jest Hyperion a ten wątek jest o firmie A-Eon. I póki co są to odrębne firmy. Tak więc proszę się wrócić do komentarza numer 11 i wyjaśnić mi jego sens. No chyba że wiesz więcej odemnie i wiesz że te firmy są już jednym.
Acha i podobnie jak Ty nie dodałem emotek co być może u osób postronnych wywołało wrażenie kłotni ja jednak uważam że my się jednak nie kłócimy a tylko dyskutujemy.
No nie przesadzajmy może nie nienawiść ale złośliwość, złośliwą ironię, niechęć.
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] Re: Pakiet multimedialny Radiance

@TomK, post #19

tez nie uwazam abysmy sie klocili. Hejt = nienawisc, stad moj koment, co do 11 to mysle ze zadna egzegeza to tu nie pomoze. nie zalapales przekazu i spoko, swiat sie nie zawali, problemu nie ma.
pozdro i eot, bo tu sie nerwowo powoli robi z tego co widze w reszcie komciow.
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem