Komentowana treść: AmiParty 16
[#61] Re: AmiParty 16

@michal_zukowski, post #60

Jacek moglbys zrobic ciekawa prezentacje na temat amosa, moze pong w wer modyfikowanej
Z tym ze mniej matematyki a wiecej ciekawych przekladow
[#62] Re: AmiParty 16

@parallax, post #44

Swosa i lotusa nie bedzie bo BULI zgarnie wszystkie nagrody
[#63] Re: AmiParty 16

@JacK_Swidnik, post #62

Nieprawda, jest szansa że mistrz Polski w Lotusa też się zjawi! :P
[#64] Re: AmiParty 16

@parallax, post #58

a dlaczego nie:) wynikło wynikło

każdy ma to na co ma ochotę i to co sprawia że jest zadowolony a spiny o to i tamto sa bezsensowne, szkoda tylko że wielu osobom tego nie da się uzmysłowić gdyż za ich słabymi argumentami stoi jedynie hejt i nic wiecej
[#65] Re: AmiParty 16

@madman15, post #63

To jest taki oficjalny tytuł?
Chętnie gościa pobiję (pod warunkiem, że nie jest większy ode mnie )
[#66] Re: AmiParty 16

@BULI, post #65

Lotus 2 na pełnym gazie bez stuknięcia? pomysł
[#67] Re: AmiParty 16

@BULI, post #65

Jest, służę dyplomem do wglądu :P
A większy raczej nie jestem ;)
[#68] Re: AmiParty 16

@madman15, post #67

Jest, służę dyplomem do wglądu :P
A większy raczej nie jestem ;)


[#69] Re: AmiParty 16

@madman15, post #67


Jest, służę dyplomem do wglądu :P


Dyplomy w dzisiejszych czasach raczej są passé. Na szczęście jednak nie chodzi tutaj o dyplom uczelni wyższej.

A tak na serio to dziś dowiedziałem się że jadę na całe 3 dni Więc jak koledzy z Rzeszowa będą jechali w piątek rano, zabiorę się z nimi. Jak nie - mam 50 km mniej (poprosze w razie czego Organizatorów w pomocy z dojazdami Lublin-Chelm).
[#70] Re: AmiParty 16

@DiskDoctor, post #69

z Lublina do mnie do Łęcznej sa busiki non stop a z Łęcznej mogę zabrać na spokojnie 4 osoby do Chełma już w piątek, lub ewentualnie możemy się dogadać że podjadę do Lublina autkiem i z Lublina uderzymy na party-place :)
[#71] Re: AmiParty 16

@Mariodj, post #70

Ja albo pojadę w piatek z Kolegami z Rzeszowa samochodem, albo będę jechał z Warszawy rano sam. Wtedy liczę że trafię na jakiś dobry dojazd z Zachodniego do Lublina i w samym Lublinie mogę poczekać, jeśli jeszcze ktoś będzie się zabierał. Albo do Świdnika dojadę, zależy kiedy Jacek będzie się wybierał.

Docelowo chcę od ok. 14 pić już piwo na miejscu
[#72] Re: AmiParty 16

@DiskDoctor, post #71

wolna wola :)
[#73] Re: AmiParty 16

@Mariodj, post #72

Już tylko dwa miesiące :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem