Komentowana treść: Fractals For SketchBlock 1.5
[#1] Re: Fractals For SketchBlock 1.5
teraz już nic nie przeszkodzi supremacji OS4.1
[#2] Re: Fractals For SketchBlock 1.5
Dobra informacja OK Kiedyś na Amidze klasycznej miałem Fractint ale spisywał się średnio pomysł Thanks Andy OK
[#3] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@michal_zukowski, post #1

zazdrosc przez ciebie przemawia.
[#4] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@Valwit, post #3

Raczej tylko kolejne tępe podżeganie do flejma.
.
[#5] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@rePeter, post #4

A tam, od razu flejm. I tak wszyscy czekaja na OS4.1 FE za 30 ojro a nie fraktala za pięć :D

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2014 15:21:26 przez waldiamiga
[#6] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@waldiamiga, post #5

Tak jak to juz ktos wspomnial wczesniej w innum watku, dla wiekszosci Europy Zachodniej, 30 ojro czy funtow to prawie zaden koszt. A jak ich stac i maja ochote placic to ich sprawa.
[#7] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@aszu, post #6

Jak ktoś jest żydem, to nawet będzie sobie żałował na chleb wydać 3 zł A 5 euro za taką wtyczkę, to jak za darmo OK
[#8] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@parallax, post #7

Jak ktoś jest żydem...

komentarz naprawde na poziomie!
[#9] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@parallax, post #7

Kolega parallax za złamanie punktu 14 regulaminu otrzymuje karę administracyjną (to już 14 raz, jeśli dobrze liczę) - tym razem na 3 miesiące. Do zobaczenia w lutym.
[#10] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@rePeter, post #4

I jak widać po komentarzu nr 5 udane. Rzookol może zameldować "zadanie wykonane"
[#11] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@TomK, post #10

Cóż, zapomniałem, że użytkownicy OS4 mają kłopoty z poczuciem humoru, a wyzywanie innych od żydów jest przecież moją winą i to ja jestem za to odpowiedzialny. Przecież to takie oczywiste pomysł
[#12] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@michal_zukowski, post #11

Co nie zmienia faktu że koment nr 1 był tendencyjny i prowokacyjny.pomysł
[#13] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@recedent, post #9

Obiegowe określenie, pewnie jakby napisał Szkotem kary by nie dostał. Co za bzdura. Za to za punkt 15 powinien dawno mieć dożywocie.
Wtyczka jak wtyczka. Dla mnie fraktale to coś co było "modne" w latach 80/90-tych, to nie jest efekt który używa się w pracach. Wolałbym porządny generator tekstur.
Dla mnie SketchBlock jest obleśny (interfejs), porównałbym go do wczesnych wersji GIMP-a i innego linuksowego badziewia, z niecierpliwością wyglądam dalszego rozwoju.
[#14] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@adam_mierzwa, post #13

Starzy amigowcy pamiętają, że generator fraktrali (dosc zaawansowany, chyba nawet bardziej niz ta wtyczka) był dołączony do płytki PowerUP i był jednym z pierwszych programów pod PPC dla Amigi.
[#15] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@michal_zukowski, post #14

Chodzi Ci o Benoit?

Ha! Jestem starym amigowcem!
[#16] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@adam_mierzwa, post #13

Dostał bana, bo "żydem" napisał małą literą
[#17] Re: Fractals For SketchBlock 1.5

@Pinto, post #16

Lekcja języka polskiego:

"Żyd" - obywatel państwa Izrael
"żyd" - wyznawca judaizmu

Przypominam, że decyzja moderacji nie podlega dyskusji na forum publicznym (zgodnie z punktem 18 regulaminu). Więcej ostrzeżeń nie będzie.
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem