Komentowana treść: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach
[#1] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach
Nie Wasza wina, dobrze że informujecie bo już zaczynałem się obawiać że poczta dała ciała. Świetnie, że Amigazyn się rozwija - a może przejęliście redakcję śp. SS? ;)
[#2] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@Jenot, post #1

Staraliśmy się stanąć na głowie, żeby uniknąć opóźnień, ale niestety nie wszystko było możliwe ze względu na ograniczony czas. A redakcję powoli przejmujemy
[#3] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach
No niesamowite z tym Amigazynem. Jeszcze nie mam drugiego numeru a już zapowiadacie trzeci i to z cover cd :) Wypas. W dodatku nakład całkiem słuszny. Mam nadzieję ze pismo się utrzyma, ja na pewno będę supportował.
[#4] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach
A może by tak opcja do wyboru, numer Amigazynu z dyskietką lub z płytą CD? Każdy by wybrał sam, przy zamówieniu. Czy jest to bezsensowne rozwiązanie?
[#5] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@glichtanski, post #4

Pomysł jest dobry, tylko nie wiem czy udałoby się utrzymać opcję "albo-albo", ale porozmawiam o tym z Adamem. W styczniu na stronie będzie forum z możliwością zgłaszania uwag i pomysłów, więc ogólnie będzie dużo więcej informacji.

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 22:07:03 przez tOMashBe
[#6] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@tOMashBe, post #5

.. to ja na odwrót - poproszę o to, aby w cover cd znalazła się zawartość poprzednich dwóch dyskietek (ale w postaci plików a nie obrazu dyskietki)
[#7] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@MaaG^dA, post #6

Zapisałem i na pewno zwrócimy na to uwagę.
[#8] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@tOMashBe, post #7

No to skoro coverCD to powinien być jeszcze jakiś "exclusive-special edition" w pełnej wersji :D
To tak z przymrużeniem oka.
A czy planujecie opcję prenumeraty ? To bardzo wygodne by było, zapewne nie tylko dla mnie
[#9] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@tOMashBe, post #7

Mam nadzieje, że bedzie dobrze zabezpieczone na czas wysylki, ostatnio PP dała ciała z paczka
[#10] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@bacus10, post #9

Postaram się, żeby była lepiej zabezpieczona.

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2014 20:31:11 przez tOMashBe
[#11] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@tOMashBe, post #10

Dotarła do mnie przesyłka z nr 2. Zabezpieczona rewelacyjnie. Miałem nawet problem z rozpakowaniem .
Rozpocząłem lekturę, super!
Jest tylko mały minusik. Brak naklejki na CoverDysku. Nie wiem czy zamierzony?
[#12] Re: Informacje o trzecim Amigazynie i bieżących wysyłkach

@hsimpson, post #11

U mnie CoverDysk jest chyba uszkodzony (konkretnie pliki z bazą danych programu i instrukcją do niego), alternatywnie stacja mi niedomaga. Nic to, ściągnąłem ADFa i jest OK :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem