Komentowana treść: Amigowisko 2015
[#1] Re: Amigowisko 2015
Hmmmm
[#2] Re: Amigowisko 2015
Dodam tylko, że na forum funkcjonuje wątek, w którym można się deklarować z przyjazdem/noclegiem/posiłkiem (jest to o tyle ważne, że jeśli chętnych na jedzenie na miejscu będzie zbyt mało to nie będą dla nas specjalnie rozkręcać kuchni i przyjdzie nam jeść jeno tradycyjną Ami-pizzę i Ami-kanapki).
[#3] Re: Amigowisko 2015

@recedent, post #2

Bliżej terminu będziemy się konkretnie deklarować :)
[#4] Re: Amigowisko 2015
Mam bardzo blisko, chyba się skuszę jeżeli odwołanie delegacji będzie nadal aktualne :D
[#5] Re: Amigowisko 2015
Punkt 15 regulaminu jest niepokojący... :)
[#6] Re: Amigowisko 2015

@madman15, post #5

Nie no, jakby to powiedzieć... Mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że póki będziemy grzeczni to nie będzie banów. Z pewnością nikt nie będzie nad nami stał ani nikogo rewidował...

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2014 21:31:40 przez recedent
[#7] Re: Amigowisko 2015

@recedent, post #6

Fajnie że można dostać Bana na Party, co takiego trzeba zrobić?

Nie bo np: jak oglądałem Intel Outside, i tam ktoś wchodzi na Scenę a cały Tłum krzyczy wypi...alaj.

To tak się zastanawiam za co Banują na Amigowisku.
[#8] Re: Amigowisko 2015

@recedent, post #2

heh pisalem, ze sie pisze w dwie osoby razem z noclegiem,a le pod jedynym warunkiem, ze nie bedzie to 17-18, szkoda :(
[#9] Re: Amigowisko 2015

@juen, post #8

Wydarzenie w kalendarzu jest chyba od tygodnia.
A co do bana na party - HOŁDYS dostał za próbę pobicia innego uczestnika. Na imprezach w miejscu typu MDK czy właśnie SSM raczej nie będzie mile widziane upijanie się (aczkolwiek bywają wyjątki :) ) a już na pewno rozrabianie po alkoholu.
[#10] Re: Amigowisko 2015

@madman15, post #9

Właśnie:) ciekawe są takie opowieści ktoś się opił drugi powiedział coś o jego Amidze i ogień.

Z takich zabawnych sytuacji na Party, mogły by powstawać Pamiętniki Amigowca czy coś w tym stylu i nawet gdyby ukazywały się na Łamach PPA, takie krótkie Opowiadania.

Wydaje mi się że czegoś takiego brakuje, bo to zawsze mogło by bardziej spajać Środowisko. Tylko musiał by się ktoś tym zająć, kto ma coś w Sobie z Szekspira i jeździ na wszystkie Party.
[#11] Re: Amigowisko 2015

@amizet, post #10

ciekawe są takie opowieści ktoś się opił drugi powiedział coś o jego Amidze i ogień


Ciekawe? A co w tym ciekawego jest?pomysłpomysłpomysłpomysłpomysłOKOKOKOKOK
[#12] Re: Amigowisko 2015

@Andrzej Drozd, post #11

Andrzej, masz odpały jak paralax, wiesz że osoby nadużywające emotikonek zazwyczaj maja problemy emocjonalne? A powyżej 10 emotikonek w poście jest ban?
[#13] Re: Amigowisko 2015

@adam_mierzwa, post #12

Cicho tam, przy piątku każdy ma ADHD, a w poniedziałek będzie pokornym marudą i wspomni coś o nielubieniu poniedziałkówpomysłOKpomysł
szeroki uśmiech
[#14] Re: Amigowisko 2015

@Andrzej Drozd, post #11

Co jest w tym ciekawego, no nie wiem. Poczekaj niech pomyślę, 20 lat po upadku C=, teraz popatrz troszkę do góry widzisz Newsa zobacz zrobili nawet Logo czyli jednak im się chce lubią Amige i lubią przy Niej spędzać czas.

Czyli to co robią jest dla nich ciekawe. Czyli jeśli byś to opisał to było by to ciekawe. Pomyśl że kiedyś nie było kamer i można było się dowiedzieć jak coś wygląda z tekstu.

Rozumiesz teraz? Mały przykład masz okno? Rośnie może... Widać z niego jakieś drzewo.

Historia:

Ptak siada na gałęzi. //Mało ciekawe.

Był letni poranek Słońce dopiero co wstało, Leciałem sobie do strumyka lecz po drodze spocząłem na kwitnącej Jabłoni. Narrator tutaj wciela się w role ptaszka.

Franek, yyy yy poniedziałek suszy aaa yyy mój pęcherz

Narrator, Franek wstał dopiero w poniedziałek po Melange, był tak skacowany że ledwo patrzył na oczy. Jego pęcherz domagał się opróżnienia lecz Franek nie miał ochoty oddać go do kanalizacji, stwierdził że lepiej będzie przez okno, do tego jeszcze wk..wi sąsiadkę z dołu lejąc na jej tulipany.

Franek, aaa le ulga aaa aa

Ptaszek, co za cham sika przez okno do tego jeszcze na tulipany pfff.

Narrator, Zniesmaczony ptaszek odlatuje w stronę Słońca.

Czy bardziej ciekawe Sam oceń. Tak samo można napisać dwadzieścia osób weszło do sali o trzynastej wyszli o osiemnastej.

Lub ubrać to co się widzi w słowa i przekazać to w formie tekstu.
[#15] Re: Amigowisko 2015

@amizet, post #14

pomysłpomysłpomysłpomysłOKOKOKOK
[#16] Re: Amigowisko 2015
Ilu jest chętnych na ewentualny turniej SWOS?
[#17] Re: Amigowisko 2015
Coraz więcej wskazuje na +2 osoby, jeśli chodzi o mnie.
Tak więc prosiłbym o _wstępne_ dopisanie na listę "dużą" A500 (20Mhz) oraz "duże" Atari XE (takie - 16Mhz na procku, gościu chyba dowiezie).
[#18] Re: Amigowisko 2015
Na Youtube można obejrzeć filmik prezentujący dojazd na party place od strony Tarnowa/Rzeszowa (od początku), Krakowa (od 02:30) i Nowego Sącza (od 06:25). Jest też bonus w postaci znikającej babci, ale nie zdradzę która to minuta - wyczajcie sami :D

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 12:16:52 przez recedent
[#19] Re: Amigowisko 2015

@madman15, post #9

a ja bilet do wroclawia mam od dwoch miesiecy.

bardzo szkoda, ze to ten termin a nie inny. tak blisko krakowa :( dojazd to zaledwie 8zl z dworca glownego
[#20] Re: Amigowisko 2015

@juen, post #19

Niestety, ale zawsze jest tak że wszystkim nie dogodzisz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem