Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #14
[#31] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Hexmage960, post #30

nie...
[#32] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Deftronic/..., post #27

Spokojnie. Jako osoba zajmująca się obsługą zamówień mogę tylko powiedzieć, że zajmuję się tym średnio raz na dzień (rano lub wieczorem) a poza tym mam swoje życie, pracę i różne zajęcia dlatego w informacji przy składaniu zamówienia jest informacja że zostanie ono zrealizowane i dostarczone w ciągu kilku dni.
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#34] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@grxmrx, post #4

O!

Zakupiłbym na papierze 1-9 oraz 12, żeby uzupełnić "kolekcję"

Mam tylko 2 numery, te do których pisałem artykuły, w czasach kiedy jeszcze miałem wolny czas

Wpadłem w swoistą spiralę niezamawiania odkąd przegapiłem pierwsze numery pisma, potem stwierdziłem, że skoro nie mam od początku to już "nie to samo" więc odpuszczam i tak dryfuję coraz dalej i dalej. Teraz pojawia się szansa na powrót do gry.

Czekam na ruch w tej sprawie OK
[#35] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@strim_, post #25

WOW
WIELKIE DZIĘKIszeroki uśmiech
Naprawdę dużo mi pomogłeś.
Pozdrawiam
[#36] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
No.. i odebrane osobiście.
Papier faktycznie robi bardzo pozytywne wrażenie. Oby tak dalej.. i czekam na #15.
[#37] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Mikrobi, post #35

Jak coś z tym zrobisz to się podziel . Szkoda, żeby dość specyficzna wiedza znów została utracona.
[#38] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@MaaG^dA, post #36

Ja rownierz kupilem na Amigowisku :)
[#39] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
kupłem!
[#40] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@snajper, post #39

Brawo za jakość papieru w tym numerze - nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobra.
[#41] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@slay, post #40

Teraz jeszcze żeby jakoś artykułów dorównywała jakości papieru :)
[#42] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@recedent, post #41

No właśnie - za 10 dni mija termin nadsyłania artykułów do numeru 15.
[#43] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@slay, post #40

Dzisiaj odebrałem swój egzemplarz. Byłem i jestem w pozytywnym szoku. Jakość druku skoczyła o kilka klas (i to bez zmiany ceny) i jest moim zdaniem lepsza niż ta, którą oferują popularne pisma o tematyce komputerowej czy growej (bo takie głównie przeglądam).
[#44] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@grxmrx, post #4

Byliby chętni...
[#45] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
Faktycznie papier robi kolosalną różnicę.
[#46] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Hexmage960, post #30

Ja nie mam ani w Spam ani w Kosz, i nie wiem czy zamawiać jeszcze raz w związku z tym, bo chyba jak nie przyszło potwierdzenie to już nie przyjdzie.
[#47] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@adam_mierzwa, post #46

Jesteś na liście osób, które mają zarezerwowany numer, czekamy tylko na przelew. Najlepiej napisz bezpośrednio do grx-a (na ten adres, z którego dostałeś ostatnio potwierdzenie), albo ewentualnie na redakcyjny. Jak wrócę do domu to i tak spróbuję znaleźć tego maila, który do Ciebie poszedł (powinienem mieć kopię).
[#48] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@recedent, post #47

Dziś dotarła do mnie przesyłka z Tarnowa w postaci 14-go nr PPA szeroki uśmiech Dlatego chciałbym bardzo podziękować i od razu zabieram się do lektury Pozdrawiam!
[#49] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
Zmiana papieru wywołuje bardzo pozytywne wrażenie. To był krok w dobrą stronę. Magazyn przeczytany :).
Jeszcze może wrócę do wątku dodruku numerów archiwalnych - czy taka opcja w ogóle istnieje?
[#50] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@void, post #49

Opcja istnieje, był nawet swego czasu dedykowany wątek na forum. Kłopot polega na tym, że przy wydruku mniejszych ilości (a ilość na pewno będzie mniejsza) opłacalność całego przedsięwzięcia może być dość słaba (krótko mówiąc: jeśli nie zbierzemy wystarczająco dużo chętnych to koszt jednego numeru może przekroczyć te magiczne "20 zł wysyłka gratis").

Druga sprawa to - kto ma się tym zająć. Ostatnio zająłem się ja i zostałem z kilkoma egzemplarzami niesprzedanego pisma, bo jeden z kolegów zniknął w tajemniczych okolicznościach zanim wpłacił należność (co jest o tyle dziwne, że wcześniej regularnie zamawiał papierowe PPA, ale różne wypadki chodzą po ludziach).
[#51] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@adam_mierzwa, post #46

Mejla wysłałem do Ciebie 16 stycznia o godzinie 9:03. Jeśli nie przyszedł - zaginął gdzieś po drodze w sieci, ode mnie na pewno wyszedł (żadnej zwrotki z serwera nie dostałem). Ewentualnie możesz wpłacić na to samo konto, na które zamawiałeś poprzednio (nie zmieniło się).
[#52] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
Wczoraj nadeszło. Trzeba przyznać, że jakość papieru i druku jest po prostu profesjonalna. Szkoda, że jakość składu nie idzie z nią w parze, ale podąża w odwrotnym kierunku.
[#53] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Krashan, post #52

Gdybyś zechciał poświęcić chwilę i spisać swoje spostrzeżenia odnośnie składu to bardzo proszę o maila na redakcyjny albo na priv. Dziękuję.
[#54] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
Numer dotarł, jakość papier robi sporą różnice, oczywiście na plus. Ostatnia strona wymiata, fajny pomysł na reklameOK
[#55] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@recedent, post #53

Gdybyś zechciał poświęcić chwilę i spisać swoje spostrzeżenia odnośnie składu to bardzo proszę o maila na redakcyjny albo na priv.

Wiadomość prywatna wysłana.
[#56] Re: Polskie Pismo Amigowe #14
Bardzo ładnie wygląda ten papier, podoba mi się też że nie ma ramki. Poza tym dołączam się do uwagi Krashana odnośnie składu, ale nie będę wdawał się w szczegóły bo już pewnie on to zrobił na pryw.
[#57] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@Ferin, post #56

Nie krępuj się, może Wasze spostrzeżenia niekoniecznie się ze sobą pokrywają?
[#58] Re: Polskie Pismo Amigowe #14

@recedent, post #57

W numerze czternastym w artykule o WHDLoad kolumny są nierówno od siebie oddalone, na stronie drugiej i trzeciej tego artykułu.

Inna rzecz która mi wpadła w oko, pochodzi z numeru trzynastego, myślałem że to też czternasty, bo dostałem
oba razem i czytałem jeden po drugim. Mianowicie w artykule o Redit, zaraz pod środkowym zrzutem ekranu
linie tekstu są jakoś dziwnie złożone, że w pierwszym momencie nie wiedziałem gdzie jest ciąg dalszy tekstu.

Poza tym zastanawiam się czy wiersze sąsiadujących kolumn powinny być na tej samej wysokości? Bo w numerze
trzynastym też z tym różnie bywa.

To tyle moich spostrzeżeń.

Ogólnie poprawa na lepsze, pełna profeska .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem