Komentowana treść: Reorganizacja działalności AIBB
[#1] Re: Reorganizacja działalności AIBB
To przejęcie zabrzmiało groźnie, ale to pewnie przez zaszłości w świecie Amigi. Czy w związku z przejęciem projekt dotyczący książki o MorphOS-ie upadł?
[#2] Re: Reorganizacja działalności AIBB
Hmm, opisane zmiany wydają się być drogą ku lepszemu- mocno kibicuję OK
[#3] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@Ender, post #1

Nie, wręcz przeciwnie. Prace powinny teraz ogólnie przebiegać szybciej ze względu na zaangażowanie kilku dodatkowych osób. Na razie skupiamy się na najbliższych terminach.
[#4] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #3

Ufff tzn. ze Amigazyn zamówiony w zeszłym roku ;) lada moment będzie wysłany? ;)
[#5] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@zeter, post #4

Jeśli chodzi o drugi numer to po prostu skończył się nakład, dlatego dopiero teraz będziemy uzupełniać wysyłki. Dla pewności prosiłbym o przesłanie numeru zamówienia na PW, sprawdzę na aktualnej liście zamówień. Dziękuję za cierpliwość :)

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 11:51:13 przez A2
[#6] Re: Reorganizacja działalności AIBB
Tomasza Bernacik usunął konto z PPA... WTF ? szkoda...
[#7] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@sunater, post #6

Tomek stwierdził, że nie będzie miał na razie czasu na sprawy forumowe, natomiast kontakt z nim cały czas jest przez mail.
[#8] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #7

Oki rozumiem i dziękuje za informacje :)
[#9] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #5

Zamówiłem drugi Tom książki "Amiga OS 3.1" jeszcze na poprzedniej stronie (adamzalepa.pl) i niedawno (16 stycznia) wpłaciłem pieniążki na konto, lecz jeszcze nie dostałem potwierdzenia. Czy moje zamówienie jest w toku? Dziękuję za odpowiedź.
[#10] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@Hexmage960, post #9

Sprawdziłem i widzę potwierdzoną wpłatę. Możliwe, że wiadomość trafiła do spamu. Zamówienie jest w toku, zgodnie z informacją będzie zrealizowana jeszcze przez Tomasza.

AKTUALIZACJA: Wpłata została zarejestrowana dopiero wczoraj, dlatego informacja nie została wygenerowana automatycznie.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 14:43:34 przez A2
[#11] Re: Reorganizacja działalności AIBB
26.03.2013 "Najpierw dostępna będzie na papierze, później za darmo w wersji elektronicznej."

19.01.2015 "W sklepie można też składać zamówienia na długo oczekiwaną elektroniczną wersję podręcznika Directory Opus 5".

Czyli nastąpiła zmiana planów i nie będzie udostępnienia wersji elektronicznej za darmo?
[#12] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #10

Właśnie otrzymałem potwierdzenie. Serdecznie dziękuję!
[#13] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@autumnlover, post #11

Na razie będzie dostępna w cenie połowy wersji papierowej. Taka jest decyzja Tomka jako Wydawcy, który w międzyczasie zmienił zdanie odnośnie darmowości e-booka. Między innymi z tych powodów, aby nie było w przyszłości niespodzianek, kolejne książki już nie będą wydawane przez Tomka.

Wszystkie pozycje pozostające w mojej gestii, jako e-booki będą dostępne za darmo. Postaram się też wypracować z Tomkiem zmianę umowy, aby udostępnić "jego" pozycje w inny sposób, ale to wymaga jeszcze czasu.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 14:57:19 przez A2
[#14] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #13

Czy można zrobić tak aby poprawiona wersja e-booka z DO5 była darmowa dla tych co nabyli już powyższą książkę? Można chyba zabezpieczyć e-booka'a dla każdego właściciela innym kodem. Tak aby w razie czego było wiadomo kogo "wieszać" za wyciek.
[#15] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@Tomski, post #14

Ja chciałbym, aby e-book był ogólnie darmowy, bo takie były ustalenia na początku. Warunkiem była sprzedaż całego nakładu i tak się stało. Po prostu muszę się porozumieć z Tomkiem.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 15:20:22 przez A2
[#16] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #15

Ale jest to możliwe ? Nie ma spalonych mostów itp... ? Pytam bo mam wersje papierową i ciekawy jestem jakie dokładnie są różnice z "nowym" wydaniem...
[#17] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@sunater, post #16

W nowym wydaniu są poprawione błędy i zmieniony układ niektórych stron. Myślę, że znajdziemy kompromis, znamy się wiele lat i nie ma sensu robić kolejnych podziałów. Jak to się mówi "rozmowy trwają".

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 15:31:44 przez A2
[#18] Re: Reorganizacja działalności AIBB
dobra wiadomosc mysle.
i pytania dwa: 1) beda ebookowe wersje ksiazki o OS3.1? (niekoniecznie darmowe) 2) ebook dopusowy jest w pdf, planujesz/cie wersje epub?
[#19] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@Valwit, post #18

beda ebookowe wersje ksiazki o OS3.1?

Będą, o ile nic się nie zmieni to pierwszy tom już w marcu.

ebook dopusowy jest w pdf, planujesz/cie wersje epub?

Docelowo chcemy wersje PDF, MOBI i EPUB.
[#20] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #19

Odnośnie końca newsa, czyli amiwigili to uważam że ten odcinek jest świetny. Mega interesujący, nie ujmując poprzednim OK Rozmówca bardzo fajnie i ciekawie opowiada! Pozdrawiam przy okazji obu Panów ;)
Jeśli chodzi o wysyłkę Amigazynu to mailowo załatwione :)
[#21] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #7

No sprzedawał niedawno Tomek parę gratów poprzez PPA pisze od paru dni i bez odzewu

Zakupiłem myszkę i coś nie widać ani myszki ani odpowiedzi na maile
[#22] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@Mariodj, post #21

A jednak jest odpowiedź :) myszka w drodze :)
[#23] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@A2, post #3

Czy będzie dodruk książki o WB ale tom 1? Może jakaś sztuka została to bym złożył zamówienie?
[#24] Re: Reorganizacja działalności AIBB

@pong777, post #23

Tom pierwszy jest na składzie, zapraszam Dostępność jest też opisana w sklepie obok każdego tytułu.

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 14:44:17 przez A2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem