Komentowana treść: Hollywood 6: Epiphany
[#1] Re: Hollywood 6: Epiphany
Aż trudno uwierzyć, że robi to jeden człowiek. No chyba, że już nie robi jeden tylko ja o tym nie wiem? :)
[#2] Re: Hollywood 6: Epiphany

@MDW, post #1

Może po prostu ma takie warunki, że nie musi pracować na etacie. Pozazdrościć.
[#3] Re: Hollywood 6: Epiphany

@Krashan, post #2

Też mi to przyszło do głowy. Wtedy tempo prac faktycznie byłoby adekwatne do możliwości.
Ech, codzienne życie powoli zabija nas wszystkich.
[#4] Re: Hollywood 6: Epiphany
drogi autorze - w newsie jest błąd: Epiphany
[#5] Re: Hollywood 6: Epiphany
Czy może ktoś z użytkowników PPA kupił licencję i może się już pochwalić czymś co zmajstrował przy pomocy Hollywood?
[#6] Re: Hollywood 6: Epiphany

@R-Tea, post #5

Kiedyś się bawiłem demo i bez Designera jest ciężko. Tam jest język skryptowy oparty na LUA (chyba), bez tej nakładki to raczej programowanie jest niż robienie prezentacji (czy tam drobnych gier i użytków). Obczaj demo pod Windows, dosyć rozbudowany program.
Z użytkowników PPA to chyba nikt nie ma, jedynie Mufa (poza PPA) sporo w tym robił, ale to znasz.
[#7] Re: Hollywood 6: Epiphany

@adam_mierzwa, post #6

Pamiętam, że Jaca się tym bawił kiedyś na imprezie w Łodzi.
[#8] Re: Hollywood 6: Epiphany

@R-Tea, post #5

Kilka osób kupiło - znam dwie, w tym siebie Kupiłem niedawno więc jeszcze to co stworzyłem nie nadaje się do pokazania. Piszę skrypty żeby przetestować komendy i opracować podstawy pracy. Nie mam Designera ale jako hardcorowy user Ceda daję radę

Pracuję na Mini Macu 1,5 GHz z MorphOSem 3.7, monitor 22'', FullHD. Przed zakupem testowałem wersję demo na Win7, kupowałem świadomie i jak na razie program mi się podoba.
Na Mini Macu chodzi naprawdę dobrze, szybko i sprawnie.
[#9] Re: Hollywood 6: Epiphany

@Skotos, post #8

CEd rulez
[#10] Re: Hollywood 6: Epiphany

@Skotos, post #8

Hej.dalbys rade zrobic cos na raspberry pi? Przetestowalo by sie mozliwosc taniej platformy prezentacyjnejpomysł
Caly czas tak mysle o cd32+fmv ale te 2MB ramu dobija mocno. Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem