Komentowana treść: AMIGA.net.pl: Amigazyn i zapowiedzi książek
[#31] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn i zapowiedzi książek

@A2, post #30

Dotarł i do mnie. Po przejrzeniu całości i przeczytaniu kilku artykułów mam sugestię – trzyszpaltowy układ na formacie A4 doprasza się przenoszenia wyrazów, albo automatycznego, albo ręcznego... Alternatywą są dwie szpalty.
[#32] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn i zapowiedzi książek

@A2, post #30

No wreszcie dopełzło szeroki uśmiech Nawet ciekwie się zapowiada. Fajnie że namówilście do współpracy Rafała Chyłę bo jest coś o najnowszej wersji systemu. Tak na szybko to przeniósłbym numerację stron na krawędź strony bo teraz to trzeba naprawdę rozchylić gazetę jak się już zapozna z jadłospisem. Jak dla mnie to przy krawędzi jest wygodniej.
[#33] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn i zapowiedzi książek

@TomK, post #32

Dzięki za wszystkie uwagi. Na pewno będziemy robić zmiany, tym bardziej, że ekipa znowu powiększyła się o nowe osoby. W następnych numerach będą niespodzianki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem