Komentowana treść: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a
[#1] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a
Ciekawe czy ma ten sam problem co reszta.
O ile pamietam moja kompilacja dzialala tak ze jak konczyla sie tura to zeby potem ruszyla animacja to trzeba bylo klikac w jakis klawisz....
[#2] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@stefkos, post #1

Klawisz? Nie, ja u siebie zauważyłem, że nie jestem w stanie nawet ruszyć jednostką, chyba że przełączę się na okno konsoli gry i spróbuję je 2 razy zamknąć. Inaczej nie idzie nic zrobić. wariat?
[#3] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@recedent, post #2

To jakos tak lecialo.
No nic, kiedys trzeba przysiasc , znalezc to i poprawic.
[#4] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a
U mnie wcale nie poszło. Zawiesił się maczek a przy innych próbach ewentualnie ukazywała się plansza startowa z opcjami...
A miałem nadzieję...
A z drugiej strony to SDL. Poprzednia wersja z MUI to całkiem inny widoczek.
[#5] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@Pero, post #4

No to tak - jak pokazuje się plansza z opcjami i dajesz np. "Start" a dziwnym trafem nie chce iść dalej to trzeba wtedy spróbować zamknąć okno serwera - wtedy działa. Odpali się gra, pokaże plansza... Niestety każdy praktycznie ruch jednostki (oraz koniec tury) trzeba "zatwierdzać" dwukrotną próbą zamknięcia okna serwera, co sprawia, że gra staje się baaaaaardzo uciążliwa.

Nie wiem, czy u wszystkich tak jest, czy tylko u mnie, więc proszę o ewentualne sprostowanie. Póki co - zgłosiłem sprawę do BSzilliego.
[#6] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@recedent, post #5

Tak wyglada gra po prostej rekompilacji. Trzeba do niej troche przysiasc i poprawic.
Dlatego tez nie bylo jej releasow az do teraz.
[#7] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@stefkos, post #6

BSzilli twierdzi, że problem znalazł i ubił, a nowa wersja jest już dostępna na serwerze. Sprawdzi ktoś? Bo ja to najwcześniej jutro będę mógł.
[#8] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@recedent, post #7

Jesss! Bug ubity. Gra się przednio. Na tom czekał! OK
[#9] Re: FreeCiv 2.4.4 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

Poszło! Ale w porównaniu z wersją amigową to jej "ogólny wystrój" (SDL) jest....
No! Taki SE.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem