Komentowana treść: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
[#1] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
Super,wreszcie bliżej środka Polski.Czy w Łodzi są jacyś amigowcy poza nieaktywnym Kaczusiem?OK
[#2] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
A może wyżej niż niżej? ;)
W każdym razie dajcie znać na amigowiec.pl co do imprezki, terminu etc, trzeba szerzyć dobre słowo:)
[#3] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@simka113, post #1

Z tego, co wiem, jest całkiem sporo, niestety większość nie zagląda na PPA albo robi to anonimowo.
[#4] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
Nic nie obiecuję, tym bardziej że październik/listopad to dla mnie data jak w przyszłym stuleciu (jeśli chodzi o planowanie).... ale dojazd z Krakowa do Łodzi jest całkiem sprawny. Więc kto wie :)
[#5] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
Jeśliby to było maksymalnie odsunięte w czasie po RetroKompie (powiedzmy po 20 listopada) to zastanowię się.
[#6] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
Jest szansa, że również bym się pojawił bo w Łodzi często bywam. Któż to zamierza zorganizować, Arti wiesz coś o tym ?

Pozdrawiam,

Azz
[#7] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@simka113, post #1

Sa, są! Tylko nie zawsze się z tym obnoszą skąd są.
[#8] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@XaVeR, post #7

Myślę że kilka osób by się zjawiło. Centrum Polski, teraz połączenie z Łodzią jest o niebo lepsze.
[#9] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@mwb113, post #8

a to już skończyli budowę Dworca Fabrycznego ?
[#10] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@Azzorek, post #6

Któż to zamierza zorganizować

No ja i Adam (@A2)
[#11] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!
fajnie, jesli termin bedzie pasowal to sie pisze :)
bylem w 2004
[#12] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@juen, post #11

W 2004 to chyba wszyscy byli :) Ja nawet przyjechałem wtedy z dziewczyną (obecną żoną) - od tego czasu nie chciała już jeździć na żadne ami-imprezy :P
[#13] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@recedent, post #12

Na łódzkich Amiga Meetingach to i ja byłem ze dwa razy. :) Jeszcze w czasach gdy gdziekolwiek jeździłem...
[#14] Re: Amiga Meeting Łódź - reaktywacja!

@MDW, post #13

To i ja się pochwalę .

Byłem jeszcze z 2 osobami w 2004 ( chyba albo w 2005 - mam jeszcze bilet ) i jak zostanie ogłoszony termin to na 99% będę chciał być . Zobaczymy ?

pozdro Północ się kłania ( Słupsk ) OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem