Komentowana treść: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
[#1] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
No to brzmi jak sprzątanie....
[#2] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@Voyox, post #1

reorganizacja czyli liwidacja ;).
[#3] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@SzaryWilk, post #2

Szary skąd masz taki towar szeroki uśmiech
[#4] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@Hellena, post #3

z ełonu.
[#5] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
„Nic się nie stało, Amigo nic się nie stało”, a zmiana dyrektora to tylko tak by żyło się lepiej. A poza tym kupujcie Final Edition .
[#6] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@Krashan, post #5

Zabrzmiało ironicznie i flejmogennie. Ja kupiłem FE i jakoś nie narzekam
[#7] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@imp, post #6

Niektórzy mają tu specjalne przywileje.
[#8] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@pini, post #7

Mail-Man to nie Batman, żeby zareagować
[#9] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
Czas pokaże. Mam nadzieję, że dalej będą rozwijać system. Najlepiej aby był to system pod winuae:)

Z drugiej strony zastanawiam się czemu developerzy MorphOSa nie wykorzystują okazji i nie przygotują wersji pod winuae? Zamiast poświęcać czas na takie niszowe maszyny jak sam czy x5000, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby wersja winuae. Przecież to mogłoby zdecydowanie powiększyć bazę użytkowników.
[#10] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@DeeL, post #9

Ta emulacja póki co demonem prędkości nie jest.
[#11] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@ede, post #10

Demonem prędkości nie jest, ale ma za to największe możliwości "optymalizacji" i jestem przekonany że więcej da się wycisnąć z emulacji niż z używanych Maków czy kosmicznie drogich neoamig.
[#12] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@imp, post #8

Mail-Man to nie Batman, żeby zareagować

„Zabrzmiało ironicznie i flejmogennie”.
[#13] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
Jak śmiesznie wyglądają te wszystkie komentarze ludzi, którzy węszyli spisek pod newsem o bankructwie.
[#14] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@QkiZ, post #13

Nie wiem kto tam węszył jakiś spisek, ale dla ludzi węszących spiski dziwną koincydencją zda się pewnie fakt, że tymczasowe bankructwo zbiegło się w czasie z reorganizacją firmy i wykopaniem starego zarządu.
[#15] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@recedent, post #14

Wg newsa nie było bankructwa.
[#16] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@DeeL, post #11

(...) jestem przekonany że więcej da się wycisnąć z emulacji niż z używanych Maków czy kosmicznie drogich neoamig.

No to jak wycisną więcej to będziemy gadać. Takie teoretyzowanie dobre jest dla tych którzy nie używają nowych Amig tylko raz na jakiś czas wchodzą sobie na PPA z tego swojego Windowsa i pogadają "co by było gdyby". Reszta po prostu używa tego co jest według nich w danej chwili najlepsze. Gdybym patrzył na takie gadanie to od kilkunastu lat nie używałbym amigowych rozwiązań tylko czekał na nierealne, mityczne "coś" i gadał co by było gdyby jedni zrobili to, a inni tamto.
[#17] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@MDW, post #16

+1OK
[#18] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia
Jak podaje serwis amiga-news.de do listy dyrektorów dołączył Costel Mincea.
[#19] Re: Hyperion Entertainment - wyjaśnienia

@mailman, post #18

Czyli pan, który wsławił się "przywłaszczeniem" kodu źródłowego AmIRC-a. Doborowe towarzystwo, nie ma co .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem