Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
ale warto też dodać, że pojawił się i Turrican - najlepsza gra na Amigę i nie tylko, z doskonałym soundtrackiem mistrza Chrisa, której inne śmieszne gry mogą buty czyścić.
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja
no i jest git :) teraz jak już się wszystko zapisało przyda się czas żeby to przesłuchać.
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Przesłuchałem wszystkie i najbardziej zapadły mi w pamięć do tej chwili nie remiksowane np. treaure of savage frontier.
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@snajper, post #1

Z Turricanem równać się może tylko muzyka z gry Apidya.

Dla mnie Amiga to właśnie przecudowne, kolorowe gry jak Apidya, pełne pasji strony Magazynu Amiga i Amiga Computer Studio, klimat Amiga Show na Gambleriadzie. Z Amigą wiążą się w moim przypadku niesamowite uczucia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem