Komentowana treść: A-EON kupuje TuneNet
[#31] Re: A-EON kupuje TuneNet

@recedent, post #29

Minimalne wymagania Quake III to Pentium II/AMD K6-2 o taktowaniu 266/350 MHz.

Przepraszam, pomyliłem z Quake 2.

Nie trolluję.

Nie używałem MorphOSa. Moje zastrzeżenia odnosiły się w gruncie rzeczy tylko do Amiga OS 4.
[#32] Re: A-EON kupuje TuneNet

@Hexmage960, post #28

OS 4.1 FE działa na kościach AGA w trybie emulacji m68k. Tak czy tak do normalnego użytkowania potrzebuje karty graficznej. Czyli co z jakich to dobrodziejstw Amigi z PPC korzysta OS 4.x na Amidze gdy każdy już tam ma SundBlastera Voodoo kartę sieciową pci i wszystko siedzi w Mediatorze. Konstrukcja Amigi na to pozwala aby mieć w niej drugą Amige.

Czyli co łączy Amige PPC z Amiga-ONE Architektura i co daje Amiga-ONE możliwość kontynuacji Systemu na procesorach PPC. Przy użyciu nowych mobo.

Czyli co przychodzi NG Amiga do lekarza a lekarz też PeCet, tylko pewnie x86.


A zamiast pisać jakieś chodzenia po labiryntach które opiera się na zbieraniu, śrubek, wkrętów i podkładek.

Napisz Program do Projektowania Amig odtwórz tam wszystkie potrzebne sygnały zaproponuj Nowe układy, oczywiście w połączeniu z obecnymi. Wszyscy się ucieszą.
[#33] Re: A-EON kupuje TuneNet

@Hexmage960, post #28

Idąc drogą rozumowanie kompatybilności sprzętowej to doszlibyśmy do wniosku, że wszystkie Maki to tak naprawde nie maki, bo są niekompatybilne w stosunku do tych 68K i PPC. Czasy się zmieniają, a z komputerami jest jak z samochodami. Fajnie jest mieć jakieś stare auto " duszą" przy którym spędza się dużo czasu i ma się z tego frajdę, ale do codziennej jazdy to przydałoby się jednak coś nowszego. Można się super bawić nawet na małym Atari, C64 czy A500. Jednak ja oprócz przysłowiowej A500 naprawdę chciałbym mieć system na którym da się normalnie obejrzeć YT i popracować, czyli mieć dostęp przynajmniej do jakiegs pakietu w pełni kompatybilnego z MS Office. I tak samo, bedąc obecnie również użytkownikiem MorphOsa, trzymam kciuki za jego rozwój, jak również Arosa i Amiga OS. Dajmy szansę A-Eonowi. Trevor wydaje się wiedzieć, co robi:)
[#34] Re: A-EON kupuje TuneNet

@Hexmage960, post #28

Bzdury pleciesz, że aż głowa boli
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem