Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Wybiera sie ktos moze z okolic Malopolski?
Jesli ktos mialby jeszcze miejsce a przejezdzal w okolicach Katowic, Oswiecimia lub Krakowa to moglbym sie dolaczyc.
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Daaaleeekoooooooooo!!
[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Jak na tym zlocie sa takie dupeczki jak ta z reklamy imprezy, to przybiegne na bosaka w sandalach gwizdanie
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Szybka drzemka po nocnej zmianie i sie zjawiam :)
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Yech :)
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Miłej zabawy życzę :) Niestety ja ani na AEM, ani na Amiparty nie dam rady być... :(
[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
W samo południe... :)
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Przypominam, że jak ktoś potrzebuje noclegu to są jeszcze 2 wolne miejsca w domku zabukowanym na potrzeby AEM.

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 09:31:29 przez MarX
[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Czy ktoś się wybiera z Wrocławia?
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Życzę dobrej zabawy! OK
Ja niestety nie dam rady przyjechać...
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień
Dobrej zabawy!

Ja niestety nie wpadam, trochę późno się ta wiadomość pojawiła. No i może nie ma kolizji z innymi imprezami czy moimi planami (i to nieDaaaaleeeeekooooo!) ale sporo czsu zżera organizacja kolejnej imprezy w Rzeszowie (prawie już wszystko domknięte). Czas, czas, czas.

Następnym razem jestem bankowo.
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2015 już za tydzień

@DiskDoctor, post #11

Jedna z tych imprez która zapadnie mocno w pamięci :) prze-impreza :) wielkie DzIęKuJę !!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem