Komentowana treść: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015
[#1] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015
Powinno być odwrotnie - najpierw dokładny spis treści, a dopiero potem przyjmujemy zamówienia.
[#2] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@PopoCop, post #1

przecież jak chcesz, to możesz poczekać z zamówieniem do spisu siedzi, pije i chrupki
a póki co do mnie dziś właśnie przyszedł numer czwarty i widziałem, że nawet jest coś ciekawego w środku - artykuł o AROSie, a za wewnętrzną stronę tylnej okładki to wybaczę nawet ten kawałek superkmiota w środku OK

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 13:59:11 przez snajper
[#3] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@PopoCop, post #1

No cóż.. ja tam sobie "zaprenumerowałem"... więc i tak w ciemno.
A #4 właśnie dotarła.. czas poczytać...OK
[#4] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@MaaG^dA, post #3

Też zaprenumerowałem w ciemno i nie żałuję i też dostałem czwórkę OK.
[#5] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@hsimpson, post #4

Ja też właśnie 4 numer otrzymałem, prenumerata na 5 i 6 zrobiona kuponem wygranym na Decrunch :)
[#6] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015
Czy może wszyscy dostali już Amigazyn numer 4, bo do mnie coś nie dotarł jeszcze i nie wiem czy sobie na poczcie czytają czy co? Tak czy tak to ja dalej czekam na swój egzemplarz.
[#7] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@amizet, post #6

Ja to jeszcze na nr 3 czekam, ale wg wiadomości którą dostałem w sobotę, wszystkie paczki zostały już wysłane.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 13:05:45 przez SuperBuster11
[#8] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@SuperBuster11, post #7

Potwierdzam, wszystkie opłacone paczki są wysłane (ostatnie były pakowane w weekend), więc powinny dotrzeć do Was maksymalnie jutro-pojutrze. W razie problemów z odbiorem służę numerami nadania.
[#9] Re: AMIGA.net.pl: Amigazyn 5/2015

@A2, post #8

Dzisiaj znalazłem w skrzynce Amigazyn nr 3 OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem