Komentowana treść: Amiga Reloaded
[#91] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#92] Re: Amiga Reloaded

@Krashan, post #90

To nam by się na PCI taka AGA w FPGA przydała do starszych gier.

#91

... i właśnie dlatego (co piszesz wyżej) mam nadzieję, że jeżeli MorphOS będzie przepisany na x86, to będzie to właśnie AMD APU.

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 12:10:08 przez Ender
[#93] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#94] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#95] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#96] Re: Amiga Reloaded
Amiga powinna rozwiajac sie w swoim kierunku,trzymac sie gier 2d i programow i powoli wchodzic na rynek 3d,proba byl czipset akiko montowany w cd 32,niestety potem amiga padla.
[#97] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#98] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#99] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#100] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#101] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#102] Re: Amiga Reloaded

@flops, post #35

What? Z tego co wiem to daughterboard do FPGAA nadal jest w planach. Czegoś nie wiem?
[#103] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#104] Re: Amiga Reloaded
Poprostu przydalaby sie nowa klasyczna amiga,tak zeby mozna bylo sobie ja zamontowac w staych obudowach.A moze mi jakis elektronik napisac co trzeba zrobic albo jaki kupic sprzet zeby produkowac takie plyty oparte na fpga bo szukam na necie i nie moge znalesc a nie wieze zeby tylko robiono to recznie.

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 16:23:02 przez SzaryWilk
[#105] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#106] Re: Amiga Reloaded

@SzaryWilk, post #104

Myślę że jakby ktoś chciał tanio jakieś współczesne bebeszki w obudowę klasyka wsadzić które emulują zachowanie Amigi, to chyba najtaniej by było kupić Malinkę. Małe to jest więc bez problemu by się zmieściło razem z przejściówkami do klawiszy i myszki plus zasilacz. HDMI i USB już jest na pokładzie więc sporo problemów jak uwspółcześnić klasyka znika sama. Widziałem w necie tak zrobionego Spectruma. Chodzi to na Andku i ma dość mocy na emulator PSX a co dopiero Amigi. Można by tak ustawić by po włączeniu zgłaszał się od razu emulator, aby spełniać sentymentalną potrzebę posiadania czegoś co wygląda i zachowuje się jak wspomnienie z młodości. Jakąś kombinacją klawiszy można by wyjść z emulacji by puścić sobie film czy poszperać w necie i mniej wybrednemu użytkownikowi mogłoby styknąć za główny komputer. A całość by chyba nawet nie przekroczyła ceny HxC. No chyba że ktoś woli drogi pod górkę, albo jest beznadziejnie uzależniony od 68k lub x86. Nawet mnie trochę dziwi że nie ma firmy która by udostępniała takie gotowe zestawy, a są takie co wolą to robić w trudniejszy i kosztowniejszy sposób. ;)
[#107] Re: Amiga Reloaded

@Sokok, post #102

Albo ja czegoś nie wiem, albo dałem się zmylić ciszą na ten temat. Ale raczej padło, bo nie widać żadnych postępów.
[#108] Re: Amiga Reloaded

@flops, post #107

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem