Komentowana treść: Amiga: 30 Years - relacja
[#1] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Świetnie napisane OK
Widać że fani Amigi dopisują i środowisko dalej się rozwija.ok, racja
[#2] Re: Amiga: 30 Years - relacja

@Voyox, post #1

Bardzo fajna i pozytywna relacja!

Z typowo komercyjnych stoisk w namiocie znajdowały się jeszcze dwa - na jednym z nich można było kupić remiksy amigowych utworów na płytach CD w cenie od 10 do 15 euro za sztukę. To, co rzuciło mi się w oczy, to to, że jedna ze składanek miała okładkę autorstwa naszego forumowego speca od grafiki 3D - jubiego, na której widniał wyskakujący z ekranu czerwony Lotus Esprit.


Faktycznie przygotowałem okładkę specjalnie do tej płyty, grafika została wyrenderowana jeszcze raz, samochód jest pod nieco innym kątem, dostosowane do tego oświetlenie (odbicia!), inne logo, ale założenie było takie żeby wrażenie pozostało jak najbardziej zbliżone do pierwotnej wersji.
[#3] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Napiszcie do mnie chlopaki na jaki mail mam wyslac zdjecia.

P.S.Dzieki za gierce, teraz moge rulezowac:P
P.S.2.Fajna relacja
[#4] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Fajna relacja, aż żałuję że bardziej się nie zmotywowałem coby pojechać.
Weekend w Nederlandach byłby super a razem z taką imprezą - to żałować :)
[#5] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Miodzio, tylko pozazdrościć
[#6] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Fajny raporcik, dzięki za napisanie!

Ta Twoja A3k pewnie nieźle pomazana teraz. Cykniesz fotę? :)
[#7] Re: Amiga: 30 Years - relacja
Bardzo fajnie spisane, dzięki.

Osobiście nie dałbym pomazać Amigi w żadnym miejscu nikomu. Już raz Petro mi chciał coś mazać, a ja do niego: Te, słuchaj no! Synek! Synek! Bo jak ja cię podpiszę, to cię krew zaleje! Koniec podpisywania! Nie ma takiego amigowania! Dziękuję, Dobranoc!
[#8] Re: Amiga: 30 Years - relacja

@Sokok, post #7

Fajna relacja, miło się czytało, aż się dziwię, że nie zostaliście na noc, żeby trochę połazić po mieście, bo jest tam co robić
[#9] Re: Amiga: 30 Years - relacja

@slay, post #8

Nocleg mieliśmy w.... Duesseldorfie, więc nie było opcji... i kasy.
[#10] Re: Amiga: 30 Years - relacja

@slay, post #8

Ja zostalem do poniedzialku. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem