Komentarze do artykułu: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

[#1] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD
Niezły dopalacz
[#2] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

@TERMINATOR666, post #1

Czy ja jestem ślepy czy nie podano ceny ani namiarów gdzie to kupić?
[#3] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

@ZbyniuR, post #2

Mozna ja bylo kupic w latach '90. Teraz tylko Allezlo lub Amibay, nie liczylbym na zakup ponizej 1000pln.
[#4] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD
Można jeszcze złożyć taką kartę. Wystarczy poprosić kogoś kto ma taką kartę,
aby zgodził się pomóc przy odtworzeniu schematu serwisowego.
Ze schematem udajemy do serwisów internetowych pcbway albo jlcpcb i płyta główna gotowa za parę dolców.
Potem kupujemy chipy na picclick i składamy!
Jak ktoś ma namiary na tą kartę w ogóle niech da znać!
Film na Youtube by się przydał.
[#5] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

@mrcha_67, post #4

Nieprawda. Bez wsadów do układów CPLD ta karta nie uruchomi się. Wsadów nie da się odtworzyć z samego chipu.
Była już o tym dyskusja.
[#6] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

@mrcha_67, post #4

Dodam jeszcze, ze nie ma co cudować ze skazanymi z góry na porażkę próbami reverse engineringu, tylko zainteresować się w pełni udokumentowaną kartą 68ec020-TK https://3.kilos.pl/2018/06/01/68ec020-tk-turbo-do-amigi-500-2000/, która nie dość że ma lepsze parametry od Vipera 520, to jeszcze zbudowana jest w oparciu o nowoczesne układy. I jest stosunkowo niedroga.
[#7] Re: Turbo "Pięćsetka" - karta turbo Viper 520 CD

@TERMINATOR666, post #1

Posiadam, świetna karta
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem