Komentowana treść: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
[#1] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
Ciekaw jestem jak się sprawuje na G3/600 MHz, bo nie mam już tago sprzętu. Ktoś się podzieli wrażeniami?
[#2] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@R-Tea, post #1

Ja mam bezaprilowego Pega I z tym prockiem, chcesz? Za darmo dostałem, za darmo oddam...
[#3] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@wali7, post #2

Muzeum chętnie by pewnie przygarnęło taki sprzęt. Jakbyś chciał nie za dużo pieniędzy za niego, to ja mogę sponsornąć dla MHKI. Odezwij się na priv jakby R-Tea nie był zainteresowany.
[#4] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@flops, post #3

Gdyby muzeum nie chciało...
[#5] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@flops, post #3

Za darmo go dostałem, więc za darmo oddam, cały zestaw (obudowa, HDD, CD, nagrywarka DVD, tylko pamięci nie będzie bo potrzebuję do AmigiOne). To jest wersja deweloperska, nie ma modyfikacji April.
[#6] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@wali7, post #5

Stanę w kolejce, może się załapie.
[#7] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
"na bezrybiu i rak ryba". Tak mi się skojarzyło, bo od jakiegoś czasu na Mosa nowego softu to prawie już nie ma poza samym systemem. Mam wrażenie że już ten zapał do tworzenia nowych programów ostygł. Mam na myśli programy użytkowe, a nie różne pchełki.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2015 17:19:10 przez gilban
[#8] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #6

[#9] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

[#10] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
O! Fab się obudził, może coś pomajstruje przy OWB. Nowy skrypt do jutuba by się przydał choćby.
[#11] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

OK
[#12] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

To ul.Krakowska, czy może Wałowa, w sumie tu i tu były tramwaje.
[#13] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

Brawo ten Pan! brawo!
[#14] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
ciekawe czy da rade stream WMA na efice odtworzyc
[#15] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@fazior, post #10

Przecież widziałeś jak można to obejść :)))
[#16] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@Drako^BB, post #15

Ja nie lubię obchodzić:).
[#17] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@flops, post #3

@ flops
Muzeum chętnie by pewnie przygarnęło taki sprzęt. Jakbyś chciał nie za dużo pieniędzy za niego, to ja mogę sponsornąć dla MHKI. Odezwij się na priv jakby R-Tea nie był zainteresowany.

Nie, nie jestem zainteresowany. Możesz brać.
[#18] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@fazior, post #10

Jest nowy, ale ten od fullscreena tylko.
[#19] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@R-Tea, post #17

Taki sprzęt idealnie pasuje do muzeum, użytkową wartość dzisiaj ma niewielką, muzealną sporą. Myślę że ekipa muzeum bardzo się ucieszy ze zdobyczy OK
[#20] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

[#21] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@_arti, post #4

[#22] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a
Bardzo lubię MPlayera dla MorphOSa. Ta wersja to nie jest jakiś "automatyczny" port od którego na odległość zalatuje obcymi rozwiązaniami. Ma zintegrowany (a nie jakiś zewnętrzny) GUI pod MUI i generalnie całkiem fajnie działa. Właściwie załatwia sprawę playerów video dla MorphOSa. Chciałbym żebyśmy w każdej dziedzinie mieli program, który jest dla tej dziedzinym tym czym jest MPlayer w dziedzinie odtwarzania video.
[#23] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@deez, post #18

Jest nowy, ale ten od fullscreena tylko.

No zobacz, a Grunch nie pokazuje, że jest nowa wersja. Dzięki za info. Trochę denerwuje mnie w tych skryptach, że one nie za każdym razem "załapują". Czasem trzeba stronę z filmem odświeżyć żeby skrypt wykumał YouTube i się odpalił. Też tak masz?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 18:24:36 przez MDW
[#24] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@deez, post #18

Czy miałeś na myśli fullwindow? :P
[#25] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@Korni, post #24

Nie, nie miałem tego na myśli :P
[#26] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@MDW, post #23

Hmm, szczerze to nie wiem... gdyż OWB + YT to według mnie porażka. Staram się nie włączać niczego z YT pod OWB.
Z tego co pamiętam to czasami odświeżyć musiałem aby coś tam w końcu w ogóle ruszyło.
[#27] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@recedent, post #8

O rany, na chwilę do toalety wyskoczyłem, a tu taka kolejka urosła.
Sorry za kolejnego oftopa, ale skoro go zacząłem, to go skończę - Peg trafi do muzeum. Przywiozę go na SACP i oddam w dobre ręce.

A merytorycznie - dobrze że "fab znowu nadaje", gdyż słyszałem, że od pewnego czasu miał nawał spraw rodzinnych. Może i doczekamy się jakiejś aktualizacji OWB?
[#28] Re: MPlayer 1.1 dla MorphOS-a

@wali7, post #27

@ wali7
A merytorycznie - dobrze że "fab znowu nadaje", gdyż słyszałem, że od pewnego czasu miał nawał spraw rodzinnych. Może i doczekamy się jakiejś aktualizacji OWB?

Fab musiał zaznajomić nowego członka rodziny ze strukturą MorphOS SDK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem