Komentowana treść: Riverwash 2015
[#1] Re: Riverwash 2015
Cytując naszego przyjaciela Aurela:
Przepraszam bardzo, ale... Riverwash? Kraków? Ta sama ekipa? Znowu to samo? Wybaczcie, byłem raz u was na tym demoscenowym party i.. z chęcią bym przyszedł ponownie! To się nazywa party i do tego demoscenowe! Przecież to wspaniała okazja aby dołączyć do kółka koleżeńskiej adoracji stroniącego od ćpania, w tym również byłych amigowców z wadą wymowy, którzy zrobią przynajmniej krejzi dema na pc. Diversity!!

Jakie konkursy będą tym razem? Przeciąganie liny? Picie piwa na czas? Pokaż du*ę? A może jak już czerpiecie z zabaw weselnych to walniecie o północy oczepiny? A koncertów ile będzie? Dziesięć czy dwadzieścia? Wprost nie mogę się doczekać!

Namawiam wszystkich na imprezy typu Riverwash. To jest wspaniałe party, stroniące od ćpania, wolne od zarozumiałych ludzi uważających się za wielkich demosceniarzy. Niech zgadnę za chwilę pojawią się odpowiedzi "nie ma takich party i swędzi mnie moszna". Brakuje mi słów aby wyrazić mój zachwyt dlatego nie zrobię tego (tj nie przekonam cię), bo nie mam umiejętności i wstydziłbym się robić coś na niskim poziomie. Za to na Amidze bawię się w pikslowanie grafiki i choć grafik ze mnie żaden z chęcią zrobię jakieś entry ale nie na pijacki Revision czy Datastorm tylko na Riverwash!

Nachlać mogę się u siebie w domu, ale proponuję też kulturalnie z amisceną. W domu mam więcej alko niż u was, bo ja chociaż mam u siebie dwie sprawne kończyny, z których jedna właśnie puszcza dema [wtf? - przyp. SokOK], a na Riverwash tradycyjnie nie będzie inaczej, tylko same rakiety.

Dziękuję za zaproszenie, śmignę i tym razem i błagam o więcej!

+1 tyle, że ja nie mogę. :(
[#2] Re: Riverwash 2015

@Sokok, post #1

Nie zauważyłem żeby ktoś tak zachwalał AmiParty.
OS, NG, tera impry?

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2015 15:56:52 przez zmiennik
[#3] Re: Riverwash 2015
Przypominam, że szukam pilnie współspacza, np. cena 65 zł za noc, 1.6 km od party place, w wątku tutaj.
[#4] Re: Riverwash 2015

@Sokok, post #1

Niestety ja w tym roku rownierz nie moge. Nad czym strasznie ubolewam płacz
[#5] Re: Riverwash 2015

@Phibrizzo, post #4

Phibrizzo: uuu, ja również :(
[#6] Re: Riverwash 2015

@argasek, post #5

No właśnie, dostałem jeden telefon i niestety ja też nie będę, chociaż tak blisko jeszcze nie było- szkoda
[#7] Re: Riverwash 2015

@Phibrizzo, post #4

Fapricio, ale to się nie godzi. Coś można zrobić? Kogoś poszczuć? Mamy kolegów.
[#8] Re: Riverwash 2015
Skąd wzięła się nazwa imprezy "Riverwash" ?
[#9] Re: Riverwash 2015

@autumnlover, post #8

Od twoje starej!
[#10] Re: Riverwash 2015

@Sokok, post #9

Zrób sobie przerwę.
[#11] Re: Riverwash 2015

@autumnlover, post #10

Kiedy to prawda.. Niech mu ktoś wytłumaczy.
[#12] Re: Riverwash 2015

@Sokok, post #11

"Niech ktoś coś".
[#13] Re: Riverwash 2015

@autumnlover, post #12

Ech...

Połącz punkt 313. z nazwą party..
[#14] Re: Riverwash 2015

@BULI, post #6

Jakiej marki? Ja mam Nokla
[#15] Re: Riverwash 2015

@Sokok, post #1

przybedziem!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem