Komentowana treść: Wydrukuj sobie własnego Boinga
[#1] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga
marze o tym od lat. taki piekny, taki kanciaty, wow
[#2] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@Valwit, post #1

Niestety dzisiaj często tak wygląda "amigowanie". Używa się jakiegoś OSX, Linux, Windows, a Amiga to tylko tapetka na ekranie systemowym, koszulka z SuperFrogiem, wydrukowany boing, wspominki i kłótnie na forach i 2 razy w roku odpalanie SuperFroga na UAE. Ludzie, którzy używają rozwiązań amigowych (obojętne którego odgałęzienia) są często uważani za dziwaków nawet w środowisku amigowym.
[#3] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@MDW, post #2

Dokładnie. Trafnie opisałeś jak to wygląda. Być może druk amigowego Boing Balla w 3D, zakładanie amiskarpetek, picie amicoli czy lajkowanie na Fb przypadkiem wypatrzonego na osi czasu zrzutu ekranu z Deluxe Painta, Lotusa czy SuperFroga (z komentarzem "kiedyś to były czasy! łezka się w oku kręci... idę na allegro kupić A500, będę grał raz na rok 30 minut a później sprzęt poleży w szafie") jest współczesną formą amigowania ;)
[#4] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@MDW, post #2

Pewnie masz rację, jednak mam nadzieję, że jest też "dużo" takich ludzi jak np. ja:), którzy regularnie uruchamiają swoje komputery z AOS/MorphOS/OS4 i cieszą sieę z amigowania jak za dawnych czasów :D
[#5] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@trOLLO, post #4

Coraz trudniej się tego używa. Maki się starzeją. Fab wychowuje potomstwo OK . Szczęście Fabsona położyło Amigowanie całych 200 sztuk ludzia w naszym ziemskim uniwersum.
[#6] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@fazior, post #5

E tam :) . Będzie nowe OWB to będzie zabawa :) .
Nie da się jednak ukryć faktu, że przydało by się coś szybszego od wysłużonych PPC G4/G5 a i sam MorphOS wymaga jeszcze wielu poprawek :( .
[#7] Re: Wydrukuj sobie własnego Boinga

@trOLLO, post #6

Oczywiście trzeba coś kombinować z szybszymi maszynami żeby przyszłość nie "zaskoczyła". Jednak uważam, że jak na dzisiaj to takie np. moje G4 1,67 GHz jest bardzo fajne i szybkie. Wszystko śmiga jak szalone. A że jakiś tam GoogleDocs się ślimaczy i głupi arkusz kalkulacyjny w nim zjada mi połowę RAMu to już wina dzisiejszych "niesamowitych" technologii. Poza tym stosunkowo słaba prędkość przeglądarki to chyba jeszcze wina samego OWB, a nie mizernej prędkości G4. Na takim samym G4 pod ostatnim OSX dla PPC (10.5) strony działają całkiem szybko. Najszybsze G4 czy G5 to jak na nasze warunki jest całkim mocarna maszyna. Jak ktoś chce coś zrobić to na tym na pewno zrobi. To daje naprawdę ogromne możliwości. Tylko trzeba przysiąść i to jakoś wykorzystać, coś pod to napisać. Ja bardziej płaczę z powodu ograniczeń ilości RAMu. Tym bardziej, że to zdaje się naprawdę nie do przeskoczenia. :(

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 19:00:26 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem