Komentowana treść: Fruit'Y
[#1] Re: Fruit'Y
brawo Koyot OK
[#2] Re: Fruit'Y

@snajper, post #1

Dzieki! Chwila sławy nadeszła. Świat jest piękny. Dzięki wielkie wszystkim którzy dopingowali mnie do dalszej pracy i tych którzy wierzyli że uda mi się do końca dociągnąć ;)
Miłego grania, zabawy powinno być wystarczająco na kilka zimowych wieczorów. Do ogrania jest aż 120 leveli ;)
[#3] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #2

gratulacje, sprawdze na MorphOSie w domu


Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 11:55:40 przez michal_zukowski
[#4] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #2

Gdzie i kiedy można cię dotknąć?
[#5] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #2

Wygląda smakowicie- gratuluję OK
[#6] Re: Fruit'Y

@Sokok, post #4

Oj, dotykaj, dotykaj :) Bo jak papieżem zostanę to już się nie dopchasz ok, racja

Będzie jeszcze wydanie na DVD, na razie DC i stoi ok 4 ojro. Niestety cały dochód to tylko na finansowanie wydania na płycie pójdzie :) Tak że, wszystko dla Was!

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 12:22:37 przez Koyot1222
[#7] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #6

Design i muzyka jest wręcz cudowna. GRATULACJE KOYOT! Na ekran tytułowy mogę się gapić godzinami :P Aż sobie wrzuciłem homebrew channel na Wii by delektować się w najwygodniejszy dla mnie sposób grą. Choć sama gra, hmn, kompletnie nie moja bajka więc na temat mechaniki/grywalności się nie wypowiem.
Swoją drogą, już nie mogę się doczekać na wersję na DVD 0 świetne pudełko i sama grafika na płycie. Jak to możliwe, że to jest tak tanio wydawane?

Może kiedyś gry z retroguru (i innych hombrew stron) będą podobie eksponowane i wydawane jak robi to AtariAge ze swoimi produkcjami. Oby!
[#8] Re: Fruit'Y

@michalmarek77, post #7

Jak to możliwe, że to jest tak tanio wydawane?

Retroguru znalazł sponsora, w zamian dostaniemy jeszcze trochę kopii do rozdawnictwa np jako nagrody na scenowych imprezach albo retro-gamingowych konkursach ;)
Wszyscy ciekawi jesteśmy jak to się rozejdzie, to pierwsze takie wydanie produkcji retroguru.

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 14:17:26 przez Koyot1222
[#9] Re: Fruit'Y
Przeszedłem kilka poziomów. Może to przyzwyczajenie z innych gier tego typu, ale wolałbym jednolite tło pod owocami.
[#10] Re: Fruit'Y

@Korni, post #9

he he :) Nio, to się zdziwisz jak ci się zestaw owoców podmieni
[#11] Re: Fruit'Y
to straszne nowa gra na ami i to nie w backnonie, a do tego bardzo dobra. Ja się pytam co się dzieje z tym światem? I co tu robić? :)
[#12] Re: Fruit'Y
Na razie obejrzałem trailer, gra wygląda spoko. Uwagę zwraca lista obsługiwanych systemów, jest kilka takich o których słyszę pierwszy raz (TI Nspire CX, GCW Zero)
[#13] Re: Fruit'Y

@Gżegżółka, post #11

Czy Fruity jest też na Amigę klasyczną?

@Koyot
Gratuluję udziału w fajnym, "owocowym", a może lepiej "owocnym" projekcie ;) Mam pytanie: wiem, że uczestniczyłeś również w powstaniu gry Tanks Fury i, że ta gra została wydana na Retro Komp. Tylko gdzie jest link do tej gry? W wątku o Retro Komp trudno mi się połapać. Tak samo, gdzie znaleźć pozostałe gry z kompotów? Będę ogromnie wdzięczny za wskazówki.

Jeśli chodzi o mnie i moje projekty - obecnie troszkę jestem zajęty pisaniem bazy danych na projekt na studiach. Żeby było "amigowo" - projekt zacząłem pisać na Amidze, choć rozbudowuję go teraz na PC. Będę musiał nauczyć się na potrzeby projektu robić GUI w Windows, ale póki co potrafię robić GUI na Amidze i jak baza będzie gotowa chętnie dorobię GUI na Amidze.

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 19:37:24 przez Hexmage960
[#14] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #6

tylko przesylka bardzo drogo wychodzi, mozna u Ciebie kupic na DC?:)
[#15] Re: Fruit'Y

@juen, post #14

Ty się nie wygłupiaj, jak już będę miał to Ci dam ;)
[#16] Re: Fruit'Y
Gra prezentuje się świetnie, GZ
Ale, ale dlaczego brak wersji na klasyka ?
[#17] Re: Fruit'Y

@Hellena, post #16

Na razie nie będzie. Jakiś problem z tym jest
[#18] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #17

A gadaliście z Frankiem W., który zdaje się że robił konwersję gier Sqrxz na Amigę?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 20:24:42 przez strim_
[#19] Re: Fruit'Y

@strim_, post #18

Tak, na razie portu 68k z jego strony nie będzie. Szkoda bo się trochę napaliłem :(
Nie jest powiedziane, że w ogóle nie będzie, na razie nie. Może będzie, ale dużo później niestety. Może wychodzi, że najwięcej z tym roboty?
Szkoda mi trochę. Ale widzę, że największy ruch ze strony Dcka jest, płyty wędrują za ocean. W sieci pojawiło się już trochę wideo recenzji. Ludzie chwalą grę za jakość wydania, dobrą treść jak za grę za 3 euro. Może to i dobry kierunek, spory rozgłos jest.
Najprawdopodobniej będę miał trochę płyt dla siebie to porozsyłam po retro-scenowych imprezach tu na miejscu. Szkoda trochę, że już po Retrokompie.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 20:59:02 przez Koyot1222
[#20] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #19

Może wychodzi, że najwięcej z tym roboty?


No cóż, pisanie w asmie gier o jakości Solid Gold czy Sqrxz zwyczajnie wymaga bardzo dużo czasu (nie ukrywajmy, że port czegokolwiek na asm 68k to jest napisanie wszystkiego od nowa, a nie port).

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 08:54:08 przez strim_
[#21] Re: Fruit'Y

@Koyot1222, post #19

Powiem tak gdyby ta gra wyszła na klasyka to bardzo chętnie bym ją kupił, chodźby po to żeby grać w nią pod winuae, albo pokazać że warto wspierać twórczych ludzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem