Komentowana treść: Kompatybilność kart CF
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] Re: Kompatybilność kart CF
Brawo
Dobra Robota !
[#3] Re: Kompatybilność kart CF
Dziękuję bardzo, przyda się.
Mam Kingstona 4GB z listy, który czeka już jakiś czas na podłączenie.
[#4] Re: Kompatybilność kart CF
Wszystkie sandiski wymienione w tym zestawieniu 2GB i 4GB działaja u mnie na pcmcia i ide w A600 i A1200

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:47:09 przez _Skiba
[#5] Re: Kompatybilność kart CF

@_Skiba, post #4

SanDisk Extreme III 4GB 30 MB/s A1200 pcmcia i ide działa bez problemów
mam też
SanDisk Extreme III 1GB 30 MB/s i podobnie pcmcia i ide działa bez problemów
[#6] Re: Kompatybilność kart CF

@BlackTiger, post #5

Zachęcamy do nadsyłania informacji (na adres redakcyjny lub w komentarzach do artykułu)
[#7] Re: Kompatybilność kart CF

@BlackTiger, post #5

Ups, do usunięcia.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 12:27:06 przez jaa2
[#8] Re: Kompatybilność kart CF
Widzę, że ktoś mnie w tym zestawieniu przywołał i mogę potwierdzić ze karta 4GB SanDisk działa na A1200 po PCMCIA (przenosze tak dane) więc ciagle w użyciu. Po IDE nie sprawdzałem bo mam HDD wpiety.
[#9] Re: Kompatybilność kart CF
Karta Kingston 8GB (z kwiatkiem) działa z Amigą 600 na IDE (choć jest bardzo powolna jeśli chodzi o transfer danych).
[#10] Re: Kompatybilność kart CF

@RomanWorkshop, post #9

Bo ogólnie Kingston zszedł na psy już od jakiegoś czasu. I nawet z PenDrive tej firmy jest często problem, bo wkładasz do portu USB PC z Windows taką pamięć a system krzyczy - nie rozpoznano urządzenia. I to nie jest ważne czy komputer jest stary czy nowy. Z pamięciami innych producentów takich problemów nie ma.

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015 21:10:42 przez gilban
[#11] Re: Kompatybilność kart CF

@gilban, post #10

Ostatnio czyściłem swoją kartę programem MHDD, który pokazał że ma ona cache o rozmiarze 1 kB ;) Chyba tu leży przyczyna wolnego transferu...

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 20:49:56 przez RomanWorkshop
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem