Komentowana treść: AmiKit 8.5.1
[#1] Re: AmiKit 8.5.1
Zassałem i będę testował.
[#2] Re: AmiKit 8.5.1
Zamierzam zassać i testować
[#3] Re: AmiKit 8.5.1

@BULI, post #2

AmiKit ssie (się)
[#4] Re: AmiKit 8.5.1
Ależ babola mają na stronie:

For AmiKit to work, you do need Amiga ROM and Operating System (Workbench)


.
[#5] Re: AmiKit 8.5.1

@waldiamiga, post #1

Generalnie nie jestem zainteresowany, ponieważ nie mam tabletu tylko mini tablet, czyli po prostu smartfon, jednak "zabawa" na ekranie 4" to katorga.
Kiedyś próbowałem UAE4Droid, jednak tak jak szybko go zainstalowałem, tak jeszcze szybciej odinstalowałem.
Tak czy inaczej linuksowej wersji WinUAE nie sprawdzałem. Jak się zachowuje ten emulator na dresofonach z prockiem MediaTek MT6572 Dual Core Cortex A7 (1.3 GHz)?
[#6] Re: AmiKit 8.5.1

@Andrzej Drozd, post #5

Jest wersja AmiKit na Androida.
[#7] Re: AmiKit 8.5.1

@Andrzej Drozd, post #5

Jak to zassam i zainstaluję, to po zabootowaniu pieca z pena bedę miał od razu workbench uruchomiony? Czy najpierw z pulpitu linuksa trzeb odpalać? Jak to wygląda ?
[#8] Re: AmiKit 8.5.1

@rePeter, post #4

Chwila rozmowy z wujkiem google i:

[Tu był link do ruskiego wareza]



Ostatnia aktualizacja: 26.12.2015 12:38:17 przez recedent
[#9] Re: AmiKit 8.5.1

@ZvyRoll, post #8

Hehe, zaraz dostaniesz upomnienie od moderatora.OK

Dodane: O, moderator już wykasował. Tak czy inaczej wiele osób skopiowało sobie ten ruski link, byrzydalu.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2015 12:45:45 przez Andrzej Drozd
[#10] Re: AmiKit 8.5.1

@Andrzej Drozd, post #9

Każdy, z podstawową umiejętnością korzystania z google, znajdzie w chwile. Mając dany model amigi, można mieć kopię kickstartu i dyskietek z systemem, który był do niej dołączany. Nie wiem co tam mówi licencja, ale polskie prawo jest nad nią i na to pozwala (oczywiście nie można udostępniać, ani tym bardziej handlować tym ) Jako że zgranie tych dyskietek i kickstartu to kupa zachodu by była, to dawno, dawno temu, ściągnąłem sobie kickstart 3.1 rev 40.68 i Workbench 3.1 z odmętów internetu i źle się z tym nie czuje. szeroki uśmiech
[#11] Re: AmiKit 8.5.1

@ZvyRoll, post #10

Nie wiem co tam mówi licencja, ale polskie prawo jest nad nią i na to pozwala

Twoja nieznajomość polskiego prawa na to pozwala...
[#12] Re: AmiKit 8.5.1
Jak to jest z tym AmiKit, jest darmowy czy płatny ?

Wchodzę na stronę domową projektu i próbuję pobrać wersję na windows.
Można jedynie kliknąć w ikonę ADD TO CART



Wówczas pokazuje się strona że trzeba zapłacić 5 euro.



Wiem że to nie dużo, ale podobno jest darmowy.
A może był darmowy?
[#13] Re: AmiKit 8.5.1

@Vansen2, post #12



Zero albo więcej wpisz zero i daj update.

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 12:36:05 przez TechNineWonder
[#14] Re: AmiKit 8.5.1

@TechNineWonder, post #13

Rzeczywiście, dzięki za pomoc...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem