Komentowana treść: ATO PL kończy działalność
[#1] Re: ATO PL kończy działalność
Czy tłumaczenie programów umiera drogą naturalną? Tylko Pan Mariusz Danilewicz został z ekipy? Albo raczej nie ma już za bardzo czego tłumaczyć
[#2] Re: ATO PL kończy działalność

@Voyox, post #1

Nygus, nie chce mu się..
[#3] Re: ATO PL kończy działalność
tyle lat swietnej roboty, wielkie dzieki chlopaki!
[#4] Re: ATO PL kończy działalność

@Voyox, post #1

ano nie ma już chyba czego tłumaczyć
[#5] Re: ATO PL kończy działalność

@Mariodj, post #4

A jak wyjdzie AmigaOS 4.2 to kto przetłumaczy? Bo chyba ATO tłumaczyło wcześniejsze wersje.
[#6] Re: ATO PL kończy działalność

@Mariodj, post #4

Dokładnie, na IRCu Mandi pisał że nie ma nowych programów do tłumaczenia...
[#7] Re: ATO PL kończy działalność

@madman15, post #6

Holywood jest spolonizowany? Nie wiedziałem.
[#8] Re: ATO PL kończy działalność

@adam_mierzwa, post #7

Na miejscu kolegi tłumacza oczekiwałbym kasy. Po prostu załóżcie bounty, a tłumaczów będzie ze 100 i jeszcze trzeba będzie losować albo robić przetarg.
No bo niby dlaczego ktoś ma tłumaczyć za darmo?
[#9] Re: ATO PL kończy działalność

@Andrzej Drozd, post #8

Dlatego, że takie było założenie :). Wynagrodzeniem była kopia programu, jeśli nie było to freeware. Kilka ciekawych rzeczy wpadało na dysk, ale... no właśnie, nie ma za bardzo czego tłumaczyć. Przynajmniej przez oficjalne struktury ATO.
Było fajnie, dużo miłych wspomnień, sytuacji i doświadczeń, włącznie z ATO PL meeting u Mandiego :). Miałem przez pewien czas przyjemność dowodzenia tą zabawą, przejmując ją od Marcina Orłowskiego (pamiętacie WFMH Locale?).
Dzięki chłopaki.
[#10] Re: ATO PL kończy działalność
Chciałbym podziękować ATO PL za lata prac nad tłumaczeniem różnego rodzaju programów.

W czasach gdy jeszcze amigowałem zleciłem ATO tłumaczenie swoich programów i mile wspominam współpracę.
[#11] Re: ATO PL kończy działalność
Chłopaki - dzięki za pracę, wysiłek i profesjonalne podejście do tematu.
Też miałem okazję i przyjemność "skorzystać" z ATO. Mam nadzieję, że jeżeli będzie coś do tłumaczenia - to się dacie jeszcze namówić ...
[#12] Re: ATO PL kończy działalność
Panowie, wielkie podziękawania za trud i włożoną prace w tłumaczenia OK
[#13] Re: ATO PL kończy działalność
Pamiętam, że do tłumaczeń MorphOSa korzystałem m.in. ze słownika ATO. Oczywiście zamykając oczy przy "Poniuchaj" ;).
[#14] Re: ATO PL kończy działalność
Wielkie dzięki dla wszystkich związanych z lokalizacją programów na nasz język ojczysty.
Mam nadzieję, że członkowie nadal będą wspierali amigową brać.
[#15] Re: ATO PL kończy działalność

@Leander, post #9

pamiętacie WFMH Locale?


Ja doskonale je pamiętam i do tej pory je używam w swojej A1200 z Workbenchem 3.1.

I są naprawdę bardzo dobre.
[#16] Re: ATO PL kończy działalność
Dzięki ATO PLOK

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 07:31:16 przez BULI
[#17] Re: ATO PL kończy działalność
ATO feler.
[#18] Re: ATO PL kończy działalność
Nawet gdyby wychodziło po 10 programów dziennie, to czy wciąż trzeba by je tłumaczyć na polski? Mamy 2016 rok i znajomość chociaż jednego języka obcego to dziś standard.
[#19] Re: ATO PL kończy działalność

@PopoCop, post #18

Też tak uważam ale czekałem aż może ktoś to napisze.

Uważam, że w takim małym środowisku szkoda czasu na polonizowanie rzeczy - lepiej zrobić coś bardziej przydatnego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem