Komentowana treść: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB
[#1] Re: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB
OK
[#2] Re: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB

@BULI, post #1

Szkoda że z bezprzewodowymi myszkami Logitecha jest taki ból. Mam dwie i żadna nie działa z Rysiem. Co ciekawe ani MorphOS, ani AmigaOS 4 nie mają z nimi problemu, więc chyba nie chodzi o jakiś niestandardowy protokół komunikacji...
[#3] Re: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB

@Krashan, post #2

"Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało,
Było zostać przy MOSie, skoro tam działało"

[#4] Re: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB

@recedent, post #3

Nie prowokuj. Panie moderatorze.
[#5] Re: Aktualizacja oprogramowania układowego dla Ryś MKII i Ryś USB

@Krashan, post #4

Och, ja tu nawiązuję dowcipnie do sztuki Moliera, a tu zaraz że prowokacja.

Drogi sąsiedzie, wie pan co? Ja bardzo przepraszam panie profesorze, że się wtrącam, ale ja myślę, że z tymi prowokacjami to trzeba by ostrożnie. Wie pan, to się tak mówi. Na przykład kiedyś w jednej fabryce oddział ZOMO zgłosił się na ochotnika, żeby uporządkować salę na sesję. Wszyscy zaczęli krzyczeć: prowokacja, prowokacja! A oni przyjechali, poustawiali krzesła, posprzątali i poszli. Także chyba trzeba by ostrożnie. Ja tak myślę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem