Komentowana treść: Innocent Until Caught - recenzja
[#1] Re: Innocent Until Caught - recenzja
I znów gra o której nigdy nie słyszałem. Czuję się jakbym częś amigowej historii przespał w jaskini albo pod lodem. szeroki uśmiech
[#2] Re: Innocent Until Caught - recenzja
Świetna gra. Jedna z moich ulubionych przygodówek.
[#3] Re: Innocent Until Caught - recenzja
Bardzo dobra przygodówka. Jest nawet druga część. Niestety, nie wyszła na Amigę.
Gdzieś czytałem, że były plany wydania tej gry na Amigę.
Guilty.
[#4] Re: Innocent Until Caught - recenzja

@Sir_Lucas, post #3

Skończyłem ja jak prawie wszystkie przygotówki na amigę, lecz było to jak sie pojawiła, wiec niepamiętam kompletnie o czym była
[#5] Re: Innocent Until Caught - recenzja

@MDW, post #1

Ja też o tej grze wcześniej nie słyszałem. Ale winowajcą jest czas w jakim my żyliśmy. W tamtych czasach internetu nie było w Polsce, a ta sieć co była to w szczątkowych ilościach i mało ludzi miała do niej dostęp. Jak choćby BBS, ale nie tylko.

Więc wszelkie informacje czerpało się z giełd komputerowych oraz papierowych gazet komputerowych. A tych informacji nawet połowy w tym nie było. Więc dlatego nie słyszeliśmy. Potem przyszły nowe gry i jeszcze nowsze więc tymi starymi już się nikt nie interesował, lub tylko mała grupka ludzi. Kolejną barierą był język - czyli nieznajomość j. angielskiego. W tamtych czasach na topie był jeszcze język rosyjski.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 19:07:11 przez gilban
[#6] Re: Innocent Until Caught - recenzja

@gilban, post #5

Zgadzam się. Dla mnie język angielski był barierą nie do przejścia. Angielskojęzyczna gra w której tekst miał duże znaczenie dla mnie była zupełnie niegrywalna.
[#7] Re: Innocent Until Caught - recenzja

@MDW, post #6

Ale to byly czasy gdy jedynym polskim tekstem na ekranie monitora byl "Ryszard Wisniowski" w okienku Filemastera 2 :)
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem