Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Za jakie grzechy znowu ktoś wrzuca remix Lotusa albo Golden Axe na AR? Serio nie stać ludzi na coś bardziej kreatywnego niż remiksowanie tego w kółko?
A teraz trochę ochłonę, pora na rzeczowe ocenienie i przesłuchanie nowej zawartości.
Lotus i Golden Axe - mnie nie powala, nie wnosi nic do remixów które słyszałem już wcześniej. Gdybym miał wybierać te nowe utwory albo stare wersje, wybrałbym stare.
Arabian Nights, Return of the Jedi, Mantronix - nie moje rytmy, kawałki mnie nie wciągneły, może komuś innemu przypadną do gustu.
Pinball Prelude - miła nastrojowa muzyka, fajnie przechodzi z odgłosów przyrody do tonów współczesnego miasta po odgłosy z przyszłości.
Fire and Ice - ciekawy kawałek, super się zaczyna w kilku pierwszych sekundach. Wciągnął mnie mocno :) najlepszy utwór w tej aktualizacji :)
Starudst - słabo się zaczyna, zbyt cicho na początku, ale po chwili melodia wpada w ucho, warto dać mu szansę.
Hybris - jestem pewien że już wcześniej miał swój remix na AR, ale ten kawałek jest dobry i miałbym spory dylemat przy wyborze najlepszego.
Wrath of Deamon - coś dla fanów Shadow of the Best, fajne trybalistyczne brzmienie z sporą dawka ambientu, trochę zbyt częste wycie wilka psuje melodie.
Capitan Planet - super kawałek, szybko się zaczyna z petardą na wejściu i wciąga z dalszą melodią.
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Gżegżółka, post #1

Za jakie grzechy znowu ktoś wrzuca remix Lotusa albo Golden Axe na AR? Serio nie stać ludzi na coś bardziej kreatywnego niż remiksowanie tego w kółko?

Dlaczego? Może dlatego, że to jest Amiga REMIX i tu są tylko remixy, a nie oryginalne utwory? szeroki uśmiech Moim zdaniem robiąc remix muzyki z mało znanej gry i robiąc remix muzyki z Lotusa, autor wykazuje się dokładnie takim samym poziomem kreatywności.
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #2

Wiem, wiem MDW :) Nie chciałbym aby mój komentarz miał mocno negatywny komentarz. Po prostu ja już znalazłem swoje ulubione remixy do Turicana, Lotusa czy Golden Axe i żadna kolejna wersja tak mi się nie podoba jak to co już mam. Zgadzam się że talent jest potrzebny i ludzie na AR go mają pod dostatkiem. Chciałbym po prostu czegoś nowego, jakiejś świeżości, a jestem pewien że są inne amigowe gry majce powalającą muzykę, a których remixów jeszcze nikt nie zrobił.
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Gżegżółka, post #3

ja bym chętnie posłuchał remixów np. z Operation Stealth albo Future Wars, albo Impossamole... Żadnej z nich chyba nikt jak dotąd nie remixował. Ale amigaremix to nie tylko gry, to też muza z demek
[#5] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Gżegżółka, post #3

To fakt, że ilość remixów niektórych utworów jest tak ogromna, że wersja idealna najprawdopodobniej już wśród nich jest i wszystko co powstaje lepsze być już nie może.
[#6] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #5

może i jest coś lepszego, dlatego zawsze ściągam wszystkie nowe utwory i je przesłuchuje, w drodze wyjątku czasami trzymam dwa remiksy jakiegoś utworu jeśli są fajne i brzmią w jakiś sposób odmiennie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem