Komentowana treść: Karmelia 4
[#1] Re: Karmelia 4
Ludzie może jakieś komentarze jakiś entuzjazm.
[#2] Re: Karmelia 4

@SzaryWilk, post #1

NIEEEEEEMOŻLIWEEEEE!:)))) super!
[#3] Re: Karmelia 4

@SzaryWilk, post #1

Brawo Makar i spółka.Najlepsze teksty:programowanie z działu '94 i raporty z party.
[#4] Re: Karmelia 4
Miłe, nostalgiczne odczucie, odpalić sobie diskmaga w 2016 i poczuć się jak wysiadając z wehikułu czasu. Wypadło to lepiej niż się spodziewałem. Z ciekawością wczytuję się w teksty, oprawa audio - wizualno - koderska też jest ok. Na uwagę zasługuje na pewno zacny artykuł o Depeche Mode, tekst o sensie wydawania magów, czy migawki z NZ, ale ciekawostek jest więcej.

Makar, słowa uznania, że udało Ci się doprowadzić sprawę do finału.
[#5] Re: Karmelia 4
@Aszu, zawsze można zaktualizować maga, dodając mu poprawiony panel. Ja też mógłbym w sumie ten moduł co poszedł nieco ubogacić, a nie tylko dorzucić (został już użyty w cracktrze w 2015r), co może za jakiś czas nastąpi, jak znajdę na to czas i wenę...

Tak czy inaczej - świat ujrzał nowy mag w 2016r. Dzięki, panowie! OK ok, racja
[#6] Re: Karmelia 4
Jest 100 pobrań na FatMagu :)
[#7] Re: Karmelia 4
Właśnie zrzuciłem ADF-a na dyskietkę, zabootowałem i czytam. OK
[#8] Re: Karmelia 4

@Krashan, post #7

Hmm kod jest trochę niestabilny na A1200 z 020@28. Zmiana modułu muzycznego to prawie pewna zwieszka.
[#9] Re: Karmelia 4

@Krashan, post #8

I po lekturze. Co do problemów z działaniem – dochodzi jeszcze taka akcja, że gdy wcisnę spację, żeby przejść do menu, to często mag wpada w pętlę, cały czas przełącza się między artykułem, który czytałem, a menu i tak w kółko.

Co do zaś treści, zupełnie subiektywnie. Przeczytałem wszystko w sekcji 2016, ciekawe teksty o Nowej Zelandii, pominąłem tylko tekst o Depeche Mode, po prostu mnie nie zainteresował. Sekcja 1993 natomiast... Część scenowa jeszcze uszła, wypełniony tabelkami artykuł o cyklowaniu 68000 „przekartkowałem”, ale dział z różnościami, cóż. Spróbowałem na chybił trafił kilka tekstów, poziom raczej żenujący. Ironicznie mógłbym powiedzieć, że padający w jednym z artykułów postulat selekcji tekstów w magach właśnie w tym przypadku ewidentnie powinien zostać zastosowany... I nie w tym rzecz, że te teksty się zestarzały, po prostu są słabe, niektóre w dodatku przepisane z czegoś tam.

Nie wiem czy Makar planuje następny numer, ale jeżeli tak, to siądę do klawiatury i mam kilka ciekawych tematów...
[#10] Re: Karmelia 4

@Krashan, post #9

W skrócie ... kod jest dokładnie ten sam co w K3, czyli sprzed 23 lat, więc możliwe że coś nie działa należycie na konfiguracji na której w tamtym czasie nie był testowany. Cały projekt to była próba sprawdzenia czy diskmag ma jeszcze jakiś sens. Dotarły do mnie głosy na tak, że diskmag stwarza pewną przestrzeń twórczą odmienną od internetowej, gdzie autor nie musi precyzyjnie kierować swoich tekstów, bo miałby kłopot ze znalezieniem dla nich właściwego miejsca w internecie. Co do kolejnego numeru, to jeszcze za wcześnie by podejmować zobowiązania, ten numer jeszcze nie spłowiał. Jednak nie jesteś pierwszy, padło już to pytanie, więc kto wie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem