Komentowana treść: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
[#1] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
"A więc wojna", czyli Przegląd gier strategicznych - może być ciekawie!

Tradycyjnie zapraszam do zapoznania się z moim artykułem o asemblerze i podzieleniem się uwagami na mój adres. Wasza opinia zwrotna jest przeze mnie zawsze bardzo mile widziana, a nawet pożądana. Poziom szkółki rośnie z każdym odcinkiem. W tym odcinku mało teorii - dużo praktyki. Pozdrawiam serdecznie czytelników Amigazynu! OK

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2016 19:12:45 przez Hexmage960
[#2] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
A te demka są jakoś posegregowane po dopalkach jakich wymagają czy wszystko w jednym worze?
[#3] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD

@Sokok, post #2

podzial OCS/AGA i typ produkcji
[#4] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
O ile numer 6 byl dla mnie nie do przełkniecia i pisałem o tym Adamowi na forum amiga.net.pl, to numer 7 jest strzałem w 10. Tego oczekiwałem od czasopisma tzn.wygladu (przejrzystosci) odpowiedniej dlugosci artykułòw no i najwazniejsze tematyki(jak na mòj gust tak powinno wyglądać nowoczesne pismo dla fanow Amigi). Duza ilosc fotek dobrej jakosci do arykułòw sprawia ze super to wszystko wygląda.
Obecny całokształt Amigazynu jest idealny i w sumie nic bym juz nie zmienial a trzymał taką forme.
Brawo AdamOK
[#5] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
skopiowalem plytke na CFke i jest git, jedyna sugestia by nazwy katalogow mialy stala dlugosc numeracji, czyli 001. 002. itd, wiadomo jak to z sortowaniem gdzieniegdzie na Amidze wyglada :)
[#6] Re: AMIGA.net.pl: Odmieniony Amigazyn 7/2016 z płytą DVD
Co mnie wciągnęło i zainspirowało:
- przegląd gier strategicznych,
- artykuły dotyczące AmigaOs4 i MorphOs- ze względu na praktyczne porady dotyczące oprogramowania użytkowego w większości przypadków używalnego pod 3.x
- AWN PIPE
- obsługa różnych systemów plików

Dzięki

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 15:50:53 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem