Komentowana treść: Wywiad z Rafałem Belke
[#1] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Człowiek legenda. Z przyjemnością czytałem jego wstępniaki i artykuły w ACS. Chciałbym złożyć mu serdeczne pozdrowienia. OK
[#2] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Pismo miało swój styl i swoje pięć minut.Odeszło bez fanfar .Fajny wywiad .
[#3] Re: Wywiad z Rafałem Belke
fajny wywiad
[#4] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Całkiem fajny wywiad.
[#5] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Ciekawy Pan ok, racja
Fajny wywiad OK Dzięki szeroki uśmiech
[#6] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@Hexmage960, post #1

Dobra robota Konrad. Nawiązując do wywiadu kupowałem zarówno ACS jak i MA i wcale nie uważam, że były dla siebie konkurencją MA było dla użytkowników na wyższym poziomie amigowania natomiast ACS generalnie dla graczy. Pozdrowienia dla Rafała i szacun za wytrwałość do 2001. Zapraszamy ponownie :).
[#7] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@miro_78, post #6

W pewnym momencie to się zmieniło. Jak zobaczysz numery z 2000-2001 to tam recenzji gier jest bardzo mało (zresztą nowych gier też wtedy było jak na lekarstwo).

W kwestii "konfliktu" - MA miał na przykład żal do ACS, że opublikowali na swoich łamach słynny "list Tinnera", do którego polemikę potem pisał mps.
[#8] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@miro_78, post #6

szacun za wytrwałość do 2001


Bardzo średni wynik i bardzo średnia konfiguracja jak na ten okres, więc za to raczej brak szacunku, ale za ACSy jak najbardziej szacunek się należy ok, racja
[#9] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Ha, po tylu latach miło (wirtualnie) spotkać Rafała Belke. Przy okazji wyrazy uznania dla ekipy z CGS za to, że w 1995 roku, czyli w momencie gdy wielu odwróciło się od Amigi i obwieściło jej śmierć (np. Gambler), stworzyli ACS.
[#10] Re: Wywiad z Rafałem Belke
No Rafał, zawsze możesz się odezwać, a ja na reunion jestem otwarty.. Ostatnio przy piwie rozmawialiśmy o Tobie z Markiem po imprezie retro i wspominaliśmy stare czasy w redakcji. :)

Pamiętasz jeszcze: "Co jest grane, oko szklane" i "...spodziewałam się takiej redakcji, przepraszam...reakcji.." :)))
[#11] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Dzięki, dawno nie było takiego materiału.
[#12] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@Hexmage960, post #1

I teraz co powiesz o swoich banialukach że ACS do samego końca był dochodowy i nakład się zwiększał?
[#13] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Szkoda, że RB już nie amiguje...
[#14] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@miro_78, post #6

Ja do kompletu jeszcze kupowałem pismo AMIGOWIEC i to pismo bardziej konkurowało z MA..
[#15] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@Voyox, post #14

Do kompletu? A Amigowiec czasem nie padł był przed pojawieniem się ACS?
[#16] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@fazior, post #15

Nie tyle "padł był" co został zamknięty przez redakcję po upadku C=.
[#17] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@recedent, post #16

Wiem wiem, pamiętam tego paskudnego wstępniaka z ostatniego numeru:). Co nie zmienia faktu, że raczej w komplecie z ACS i MA ciężko go było kupować:). Ps fajny wywiad.
[#18] Re: Wywiad z Rafałem Belke
"więcej bym imprezował"
Brawo ten Pan!
[#19] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@recedent, post #16

Nie było to związane bezpośrednio z upadkiem Commodore. To decyzje wewnętrzne ówczesnego wydawnictwa zdecydowały o takim obrocie sprawy.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 11:34:09 przez SebMcKein
[#20] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Dobry, szczery tekst.
MA i ACS kupowałem do końca. Nie podobało mi się ze MPS przytykał ACSowi, bo uważałem, że w takich skrajnych warunkach trzeba było sobie pomagać. Nic to, dawne czasy. Miło, że udało się zorganizować chwilę czasu, na parę pytań i odpowiedzi. OK
[#21] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@baderman, post #20

Mam większość ACS w swojej kolekcji, połowa z lat '90 druga połowa dokupiona kilka lat temu. Kiedyś muszę przejrzeć i chętnie powymieniam się z kimś na brakujące nr. Fajnie byłoby posłuchać więcej na Pixel Heaven lub podobnej imprezie.
[#22] Re: Wywiad z Rafałem Belke
Dzięki za wywiad. Oj kupowało się MA i ACS. Później dorwałem jeszcze Amigowca i resztę starszych MA.
[#23] Re: Wywiad z Rafałem Belke

@Hexmage960, post #1

pod koniec 95 roku to właśnie z newsow ACS dowiedziałem się, że pojawiła się nadzieja dla posiadaczy sześćsetek - karta Apollo 620, która następnego roku znalazła się w mojej Ami. Miło wspominam ten magazyn.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem