Komentowana treść: 30 dem na 30 lecie Amigi
[#31] Re: 30 dem na 30 lecie Amigi

@Daclaw, post #30

Na cd32 też nie jest dobrze
[#32] Re: 30 dem na 30 lecie Amigi

@pabloz, post #27

Rynek gier weryfikuje czy platforma juz jest martwa.


W tym przypadku to nie rynek gier zadecydował, firma Commodore po prostu upadła.
[#33] Re: 30 dem na 30 lecie Amigi

@Daclaw, post #30

Po prostu masz wersję z błędem, która to krążyła w sieci przez dłuższy czas. Poszukaj innej wersji na Kestra Bitworld lub na Break amiga nie pamiętam gdzie dokładnie jest. Musisz poszukać. Chyba u Breaka. Ja posiadam wersję która działa 100% na mojej A500 jak i Winuae. BTW. To jest dla mnie zdecydowany numer jeden dem na Amigę!!

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 15:22:43 przez exolon
[#34] Re: 30 dem na 30 lecie Amigi

@exolon, post #33

Zabawne, bo mam ją z czasów, kiedy o sieci nikt jeszcze u nas nie słyszał. Ze starej, dobrej giełdy w gdańskim Żaku (tym prawdziwym, nie w obecnej marnej popłuczynie). :)
[#35] Re: 30 dem na 30 lecie Amigi

@Daclaw, post #34

Bo taka wersja krążyła po Polsce. Ja miałem też bardzo długo wersję z uszkodzonym kiblem z wrocławskiej giełdy. Dopiero po jakimś czasie wpadła mi w ręce pełna wersja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem