Komentowana treść: K&A plus #04
[#1] Re: K&A plus #04
strona http://ka-plus.pl nie działa, 403 forbidden

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 19:39:47 przez rgrg2
[#2] Re: K&A plus #04

@rgrg2, post #1

Chwilowe problemy techniczne.
Magazyn można pobrać także stąd.
[#3] Re: K&A plus #04

@don_rafito, post #2

Pobrać można, ale jakiś idiota spakował PDF-a jako multivolume ZIP i nie da się rozpakować. A link do PDF-a prowadzi na nową oficjalną stronę, która nie działa.
[#4] Re: K&A plus #04

@Krashan, post #3

link do pdfa prowadzil do pdfa, bo zapisalem sobie - ka-plus.pl/wp-content/uploads/stuff/KA-Plus/pdf/KA_plus_04_PL.pdf - ale tez jest 403..
[#5] Re: K&A plus #04

@juen, post #4

[#6] Re: K&A plus #04

@Krashan, post #3

wystarczy połączyć części choćby Sploinerem, a potem rozpakować plik wynikowy. Działa.
[#7] Re: K&A plus #04
przydalalaby sie wersja mniejsza objetosciowo/jakosciowo - czekanie ok. minuty na stronę na Morphosie pod 2GHz jest lekko wkurzające :)
[#8] Re: K&A plus #04

@adam_mierzwa, post #5

Potwierdzam.
Nasza strona już działa, problem z serwerem był.
Zapraszamy.
[#9] Re: K&A plus #04

@michal_zukowski, post #7

czekanie ok. minuty na stronę na Morphosie pod 2GHz jest lekko wkurzające


U mnie na G5 2.7 GHz kolejna strona otwiera się w sekundę.
[#10] Re: K&A plus #04
Przeczytałem chwilę temu i fajnie to jest napisane , dawne lata z C64 się przypominają .
Nie wiedziałem że C64 tak fajnie się rozwija i wypuszcza nowe gierce .
Brawo za artek dotyczący TFa na Amigę .
Tak trzymać
[#11] Re: K&A plus #04

@don_rafito, post #2

Na grę Ransack trafiłem zupełnie przypadkiem, kiedy to sprawdzałem zawartość kasety z kilkunastoma grami, którą podarował mi kolega Wojtek.
Strona 30
Czyta się jak Lema OK


... ale wiadomo, że na 42 stronie jest najlepsze !!! ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 23:41:25 przez Vato
[#12] Re: K&A plus #04
Rysunek na okładce jest okropny...
[#13] Re: K&A plus #04
Teraz nasze facjaty będą już ogólnie znane szeroki uśmiech
I żegnaj anonimowości szeroki uśmiech Teraz już nawet człowiek do sklepu nie wyleci bo go zaraz wielbiciele zewsząd ogarną. O tempora, o mores!
[#14] Re: K&A plus #04

@michal_zukowski, post #7

U mnie na smartphonie Motorola Atrix z 2011 w trybie WebTop, gdzie podpięta przez stacje dokującą do TV zamienia się w terminal i funkcjonuja wówczas równolelgle dwa systemy operacyjne (okrojony Linux i Android 2.2), każda strona tego PDFa otwiera się w 3 sekundy.

Nvidia Tegra 2 z -2rdzeniowym ARM Cortex-A9 1 GHz.

MorphOS musi być niesamowicie wolnym systemem....
[#15] Re: K&A plus #04

@lukjan, post #14

Próba nieudolnego trollingu? U tak świeżego stażem użytkownika? Ciekawe...
[#16] Re: K&A plus #04
Ściągnełem bez problemów pdf'a, cześć o Tank Furry i wywiad już przeczytałem :) w wolnej chwili przeczytam resztę.
[#17] Re: K&A plus #04

@Jacol, post #10

Też mam wrażenie,że stan postommodorowskiego świata jest lepszy niż widzą go fani.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem