Komentowana treść: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net
[#1] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net
Wpisałem Blender - wyświetliło 102 alternatywne programy.
Skype - ma 198 alternatywnych programów.

Na stronie pisze, że Blender dostępny jest dla: OPEN SOURCE, MAC OS X, WINDOWS, LINUX, BSD, HAIKU, (nic na temat AmigaOS). Na chwilę obecną dla AmigaOS dodanych jest tylko "10" pozycji, a dla Morphosa "7". Autorów strony czeka sporo pracy.
[#2] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Leon, post #1

Nie autorów tylko społeczność, rusz zad i dodaj AmigaOS do Blendera. 3 klikniecia.
[#3] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Sokok, post #2

O dodaniu MorphOS zapewne zapomni .
[#4] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@deez, post #3

Bo ci od mosa to złodzieje, fałszywe owce. Naklejki nie majo
[#5] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@fazior, post #4

Nie majom i nie bedom mieli .
[#6] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@deez, post #5

Oink oink:)
[#7] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@fazior, post #6

Muuuuu
[#8] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net
"dla napływających" - ?? Hahahaha szeroki uśmiech
[#9] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@ZbyniuR, post #8

Nikt nie chce imigrantów w pontonach to może my weźmiemy?
[#10] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net
bardzo fajna ciekawostka :) pewnie każdy szanujący się amigowiec już ma swoje alternatywy, ale dla początkujących to może być dobra strona.
[#11] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Sokok, post #2

Dodałbym ale nie wiem jak.
[#12] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Leon, post #11

Logujesz się, wchodzisz na Pythona, wybierasz edycję, dodajesz platformę i zapisujesz.
[#13] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Sokok, post #12

Po zalogowaniu wybrałem "Edit Information" i dodałem 2 systemy. Teraz czekam kiedy zatwierdzą zmiany.
EDIT: O proszę już po 10 minutach dodano.

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2016 12:50:56 przez Leon

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2016 12:51:10 przez Leon
[#14] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Leon, post #13

No i pięknie, dzięki.
[#15] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Sokok, post #14

Wrzuciłem prawie 30 pozycji wraz z obrazkami. Szkoda, że nikt z Hyperionu nie zajmuje się promocją AmigaOS.
[#16] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Leon, post #15

Mam nadzieję, że znajdzie się kilku ludzi biorących z ciebie przykład, zwłaszcza wśród użytkowników AROSa.
[#17] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Sokok, post #16

Jeśli chodzi o AROSa, to ja proszę o soft w wersji 68k. Np. WHDLoad. OK
[#18] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Andrzej Drozd, post #17

Bo każdy kto przesiada się z Windowsa na AROS 68k - musi zacząć używać WHDLoad. Jeżeli nie zacznie, to niech lepiej kupi sobie najnowszego amipeceta typu X1001. Tam AROS 68k nie działa i dylematu nie ma.OK

Soft użytkowy też za bardzo na AOS4 nie działa, a tak w ogóle, to MOS przegrał i tak już jest od kilku "dobrych" lat.
OKOKOKOKOK
[#19] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Andrzej Drozd, post #18

Możesz ciut jaśniej, bo się zgubiłem? MOS przegrał, AmigaOS nie działa, a Aros to tylko na 68k?
A tak serio używasz Arosa? Ktoś używa? Chcę sobie Acera eMachines na Atomie uruchomić z Arosem "ino łon".
[#20] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@KM, post #19

Jeju...nie znasz mnie? Zażartowałem po swojemu.

A tak serio używasz Arosa?


Próbowałem na A1200 z AGA + Apollo 040 i da się, jednak brak jakiegokolwiek ustrojstwa typu FBlit, na dużo nie pozwala i trzeba odpalać zamiennik "LoadWB".
Bardzo chciałbym poużywać też na drugiej Ami z 040 i BVision, jednak o sterach do tej karty mogę tylko pomarzyć...
Tak czy inaczej działa na WinUAE (w historii newsów znajdziesz nowinki o AROS 68k).

O ile zupełnie nie interesuje mnie AROS x86 i podobnie będzie z MOSem x86, to AROS 68k, to fajna alternatywa dla...odradzającej się platformy 68k w FPGA.

Tak działa AROS na prawdziwej A1200 z 040/40 + AGA. Zrobiłem kiedyś taki filmik - https://www.youtube.com/watch?v=Qr1aQNA6rs0
[#21] Re: Systemy amigowe docenione przez AlternativeTo.net

@Andrzej Drozd, post #20

Jeju...nie znasz mnie? Zażartowałem po swojemu.


To wiem.

A ja zassałem sobie Arosa na x86. Tak mnie naszło po Twoim komentarzu. Być może tym razem "nam się uda".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem