Komentowana treść: Turrican II - The Orchestral Album
[#1] Re: Turrican II - The Orchestral Album
Po co, to komu? Za chwilę będą amiskarpetki i amigacie w sprzedaży w ramach wspominek.
[#2] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@KM, post #1

Serio, Ender? Co ma wspólnego orkiestrowa aranżacja ścieżki dźwiękowej "Turrican 2" z amigaciami? Kompletnie nie mam pojęcia o co Ci chodzi. A i polecam sprawdzić jak bardzo popularne są podobne akcje, dotyczące najpopularniejszych ścieżek dźwiękowych. Nie tylko związanych z grami video.
[#3] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@KM, post #1

Zobacz w ramach wspominek na kolejny produkt
From Bedrooms To Billions: The Amiga Years - Thursday 19th May Launch Trailer!
Może chociaż zdjęcie na którym jest R.J Mical i Dave Needle poprawi ci humor ;)
[#4] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@KM, post #1

Chyba przegapiłeś skarpetki Amiga. Są na rynku nie od dziś link Widziałem też gdzieś na ebayu w sprzedaży. Co do gatek to pewnie niedługo. Pogadaj z Acemanem link
[#5] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@KM, post #1

Odpowiedź na:
Po co, to komu? Za chwilę będą amiskarpetki i amigacie w sprzedaży w ramach wspominek.


Ja jestem jak najbardziej zainteresowany profesjonalna aranzacja .. chętnie zakupie/posłucham jadąc samochodem.
[#6] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@AmigaPL, post #5

Wersja orkiestrowa (symfoniczna) raczej średnio nadaje się do samochodu.
[#7] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@michalmarek77, post #2

Co jedno i drugie jest nudne. Serio będziesz się jarał tym, że grupa muzyków zagra motyw z gry komputerowej? I na coś takiego kasę zbierać? Jak chcą to niech sobie zagrają, a nie projekty wielkie ogłaszają, co to ma wspólnego z Amigą, poza próbą wyciągnięcia kasy od dawnych Amigowców. Nie odpowiadaj proszę.
[#8] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@misiek2, post #4

Gacie prima sort szeroki uśmiech
[#9] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@KM, post #7

Ten projekt nie jest skierowany do amigowcow tylko do fanów muzyki z Turrican 2 oraz twórczości Chrisa (zapewne wiesz, iż Amiga to raptem fragment jego kariery). To zresztą nie pierwszy Kickstarter Chrisa, dotyczący muzyki z Turrican. To też nie pierwszy "oriestralny" jego album. Cóż, mógłbyś czasem zastanowić się nad intencją twórcy, zrobić research by sprawdzić o co chodzi. Swoją drogą, 50 tys $ juz zebrane. Widać amigowcy lubią takie projekty
[#10] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@michalmarek77, post #9

Ten projekt nie jest skierowany do amigowcow
50 tys $ juz zebrane. Widać amigowcy lubią takie projekty
Logika++;
[#11] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@Krashan, post #10

Logika? Ostatnie zdanie wypełnione było sarkazmem. Przynajmniej miało być :)
[#12] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@Andrzej Drozd, post #6

Szanowny Panie o gustach się nie dyskutuje ktoś lubi disco polo ..a ktoś jak ja muzykę klasyczną.
[#13] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@AmigaPL, post #12

Ale mi nie chodzi o twój gust, tylko o samochód. Masz na prąd?
[#14] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@Andrzej Drozd, post #13

Ostatnio widziałem jak gość jechał takim szpanerskim "elektrykiem" po dzielni, a z głośników wpuszczonych w klapę bagażnika łomotała serenada D-dur (op. 11) Brahmsa:



Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 23:02:37 przez recedent
[#15] Re: Turrican II - The Orchestral Album

@recedent, post #14

No mocno kulturalna okolica szeroki uśmiech
[#16] Re: Turrican II - The Orchestral Album
Zebrano wymaganą kwotę :) Kolejny sukces Chrisa na Kickstarterze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem