Komentowana treść: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim
[#1] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim
Fajny wywiad.
[#2] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim
Świetne te ostatnie wywiady, dzięki OK
[#3] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim
Chciałbym niniejszym przeprosić wszystkich zainteresowanych (a najbardziej Adama i Kamila) - w wyniku tragicznej pomyłki zamieściłem w wywiadzie z Adamem Barczyńskim zdjęcie Kamila Barczyńskiego (z którym wywiad będzie... Hmm... wkrótce). Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Tego nie można usprawiedliwić! Chciałbym częściej przebywać ostatnio na portalu, ale nie czułem się najlepiej. Sprawy nie wyglądały zbyt różowo. Biednego synka moderatora znowu zamknęli w zakładzie. Stary pan administrator, który wprowadza poprawki w kodzie strony ledwo już porusza palcami, a provider hostingu był ranny na wojnie. Ale to dobrze ludzie. Życzliwi ludzie. Wspólnie przezwyciężyliśmy już niemal wszystkie trudności. Już widzieliśmy światło na końcu tunelu, kiedy to... kiedy to się stało! płacz
[#4] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim

@recedent, post #3

No teraz inaczej sie czyta..."gorszy" sie zrobil ten wywiad.
[#5] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim

@waldiamiga, post #1

"Zaskoczył mnie ostatnio jeden z beta-testerów "Football-o-Ramy" pytaniem "ale czy będzie nadal działała na Amidze?" i takiego pytania się zdecydowanie nie spodziewałem w roku 2016."

Hehe, to pytanie ja zadalem :) W Graffiti 10 lat temu zamiescilem nawet zrzut z Football-o-Ramy jak ostro pykalem na Ibrowse 2.3 Klik (oczywiscie pierwszy w lidze :)) Bardzo dlugo czekalem na aktywowanie tego manadzera pilkarskiego online no i sie doczekalem bo wlasnie jak zapowiedzial Adam, zostaje odpalona nowa, znacznie bardziej zaawansowana wersja gry, dostepna tutaj: Klik
[#6] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim

@recedent, post #3

chłopie zmień aptekarza ;)
[#7] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim
Fajnie się czytało. Dzięki!
[#8] Re: Wywiad z Adamem "Freyem" Barczyńskim

@sordan, post #5

tez gralem, nawet o dziwo namowilem dziewczyne do gry. przestalem grac jak ja zablokowal twierdzac ze to multikonto... (nie bylo!)

tak sie odwdzieczyl za zgloszenie dziesiatek krytycznych bledow w grze..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem