Komentowana treść: Jon&Barn - wideo z koncertu
[#1] Re: Jon&Barn - wideo z koncertu
Jon "Jops" Hare to kapitalny gość. Cenię go za jego obecne oddanie Amidze wyrażone w wielu koncertach, kiedy to Jon zagrał wiele hitów z repertuaru Sensible Software. Ostatnio też można było zagrać z Nim partyjkę w SWOSa.

Niestety nie mogłem wziąć udziału w tych imprezach nad czym ubolewam.

No, a poza tym Jon wygląda na wyluzowanego gościa, ma sympatyczna aparycję.

Coś mi mówi, że jest też człowiekiem Rozsądnym, skoro założył firmę pod taką nazwą.

Naprawdę, 100% prawdziwego (bezinteresownego) oddania Amidze, wspaniały Hołd złożony Amidze w postaci koncertów.
[#2] Re: Jon&Barn - wideo z koncertu
Założyciel i do tego dobry muzyk.Wysoki poziom artystyczny jak dla mnie.
[#3] Re: Jon&Barn - wideo z koncertu

@simka113, post #2

Kiedyś robiłem z nim wywiad. Powiedział, że czuje się bardziej muzykiem, niż autorem gier.
Niestety nie byłem na koncercie, a z pewnością było czego posłuchać.
[#4] Re: Jon&Barn - wideo z koncertu

@simka113, post #2

Świetny koncert, świetna gitara.
[#5] Re: Jon&Barn - wideo z koncertu

@Hexmage960, post #1

Fajnie, że chłopakom się jeszcze chce. Fajnie, że udaje się ich zaprosić na tyle imprez. Wkładają w to serducho, czas, pieniądze itd. Nie obrazili się na PL za skalę piractwa lat '90. Mam nadzieję, że czują klimat tak jak i my.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem