Komentowana treść: The Retro Hour #22 - bracia Oliver
[#1] Re: The Retro Hour #22 - bracia Oliver
Ron to lepiej by się z Disneyem na spotkanie umówi, a nie każe do siebie dzwonić i to jeszcze przez Twittera.
[#2] Re: The Retro Hour #22 - bracia Oliver
Zawsze jak jest mowa o Oliver Twins to musi być dopisek, że to ci od Dizzy'ego, jakby niczego innego nie stworzyli. Zresztą ich wkład w jajowatą serię jest mniejszy niż się powszechnie uważa, bo są autorami tylko trzech gier, a pozostałe (co najmniej 4) robili inni ludzie. Dla mnie bracia Oliver to przede wszystkim dobre, spectrumowe zręcznościówki takie jak "Advanced Pinball Simulator", "Grand Prix Simulator 2" czy "Operation Gunship".
[#3] Re: The Retro Hour #22 - bracia Oliver
Fajnie się słuchało (w drodze do pracy - jak zwykle, a co ;) )
słuchałem dopiero dzisiaj, a szkoda bo bym im wspomniał o tym Retro Hour wywiadzie w rozmowie na PH, była fajna okazja pogadać (choć krótko) o kilku ogólnych sprawach związanych z Dizzy.
Przy okazji wątku o Retro Hour powiem, że na PH'16 miałem chwilę na kilka słów z Benem Daglishem, gdzie też wspomniałem, że niedawno dał fajny wywiad w Retro Hour Podcast. Był miło zaskoczony, że ludzie śledzą co obecnie robi ;) fajna impreza i fajny podcast. Jak zwykle polecam. Warto też na chłopaków (Retro Hour nie Oliverów) zagłosować (bo są już wysoko) w rankingu najlepszych podcastów 2015/16 w tym głosowaniu co to teraz na YT ogłaszają.
[#4] Re: The Retro Hour #22 - bracia Oliver

@retronav, post #3

wiem, ze mozemy znalezc, ale daj linka do tego glosowania :) moze byz tego newsa zrobic??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem