Komentowana treść: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
[#1] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
Ja ciągle czekam na wersję angielską (o polskiej nawet nie śmiem myśleć).
[#2] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@MDW, post #1

Ja mogę trzasnąć polską wersję, zaraz organizuję zbiórkę na Kickstarterze. Do zebrania 10000 Euro
[#3] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
Jak ktoś przetłumaczy na własne potrzeby to poproszę o podesłanie :D
A może jakieś czytanko ? W formie słuchowiska było by to chyba legalne, tylko nie wiem czy tłumaczone również.

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 09:33:17 przez Hellena
[#4] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@MDW, post #1

A ja poczekam az sfilmuja ;)
[#5] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
Muszę przyznać, że Jubi zrobił niezłą reklamę Petro.
Do tej pory nie miałem raczej ochoty na przeczytanie tej książki, głównie ze względu na jej autora. Jakoś nie cenię z byt wysoko pana Tyschtschenko jako byłego prezesa AT (o ile mnie pamięć nie myli, to chyba tak się to nazywało wtedy- mniejsza o nazwy), chociaż podobno jest szalenie sympatycznym człowiekiem.
Teraz chciałbym to zmienić, ale... no właśnie ale języka Goethego nie przeskoczę :/ , żeby przynajmniej wyszło obiecane wydanie po angielsku, to chętnie bym się skusił

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 15:00:08 przez BULI
[#6] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@Phibrizzo, post #4

A ja czekam na serial!!!
[#7] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@Phibrizzo, post #4

Czy to prawda, że w główną rolę w polskiej wersji ma wcielić się Lech Wałęsa?
[#8] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@KM, post #7

nie Balcerowicz
[#9] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@MDW, post #1

To ja może powiem trochę bardziej oficjalnie, że negocjujemy możliwość wydania po polsku.
Jeżeli uda się ustalić coś pewnego, będziemy się chwalić

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 18:42:47 przez A2
[#10] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@Phibrizzo, post #4

A jak sfilmują to Amiga będzie miała cycki czy wąsy?
[#11] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@ZbyniuR, post #10

Jedno i drugie
[#12] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@A2, post #9

Łyknąłbym.
[#13] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@A2, post #9

OK
[#14] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
commodore miało smykałkę do zatrudniania nieudaczników ha ha ha.
[#15] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko
Po tylu latach, to tego typu występy następują z pozycji bajarza.
[#16] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@PopoCop, post #2

Jak zorganizujesz to rzuć linkiem. Bardzo chętnie się dorzucę.
[#17] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@PopoCop, post #2

hmm, pogadam z Kya czy nie zrobic z tego odcinkowej powiesci do Nerdów Nocą :)
[#18] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@A2, post #9

Masz moje błogosławieństwo a i na tacę też rzucę.
[#19] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@A2, post #9

Super! OK Numer konta poproszę, bo biorę w ciemno!

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 21:27:48 przez MDW
[#20] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@MDW, post #1

Okładka wygląda jak flaga Czech



[#21] Re: Recenzja "Meine Errinerungen an Commodore und Amiga" Petro Tyschtschenko

@Hubez, post #20

A myślałem, że jak logo Commodore - C=
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem