Komentowana treść: AmiResET 2016: Rymanow Edition
[#1] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition
No i od razu mała, ale ważna errata (tak to jest, jak się pisze news i ma się gorączkę).

Jest:

Należy jednak dokonać "wstępnej deklaracji chęci uczestnictwa" do dnia 31 sierpnia 2016 roku


Winno być:

Należy jednak dokonać "wstępnej deklaracji chęci uczestnictwa" do dnia 31 lipca 2016 roku


Czyli prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na mail podany wyżej, do końca miesiąca.
[#2] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Cytując klasyka z forum: "daaaaleeeeeekooooooo!"
[#3] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

No i od razu mała, ale ważna errata (tak to jest, jak się pisze news i ma się gorączkę).


Czyżby "małe na koniec" zaszkodziło?
[#4] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@Tomuś, post #3

@Tomuś

Nie, nie, skąd. Ale nie wykluczone, że wracając we wtorek właśnie coś mnie złapało.

@slay

Ee. Zależy.

Po pierwsze, masz neobusy ekspresowe z toaletą i wifi bezpośrednio, prawie całodobowo, kierunek Wrocław / Łódź / Warszawa.

Oprócz tego jest już cała A4 autostrada do Rzeszowa (od wczoraj: od granicy do granicy), więc Kraków / Wrocław / Katowice to do Rzeszowa chwila moment.

A jak komu mało, w Rzeszowie jest lotnisko (4 loty do Warszawy dziennie). A z Rzeszowa do Rymanowa jest 75 km, to jest max 90 min.

Poza tym np. Krashan nigdy nie narzeka na odległość, tylko zamiast tego, pożytkuje czas w podróży. Bo można.
[#5] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition
Tak sobie myślę, co tak mało atrakcji?!
Okazało się, że więcej szczegółów jest po wciśnięciu "Czytaj więcej" ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 11:26:49 przez BULI
[#6] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@BULI, post #5

Zawsze tak jest

Ponadto ponownie podrzucę link do starego wątku z kwietnia (jest też w wiadomości głównej), gdzie jest
- więcej info o dojazdach
- parę zdjęć
[#7] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #6

Już po niecałej dobie od daty ukazania się ogłoszenia, zaczęliśmy dostawać pierwsze zgłoszenia, za które dziękujemy ponieważ znacząco usprawniają organizację.

Jednak w mailach brak niektórych osób, które w kwietniu sugerowały lub deklarowały chęć uczestnictwa, a ich pełna lista to

- GumBoy (wstępnie wówczas)
- sebar27
- Krashan (wstępnie wówczas, jednak minął już kwartał)
- g00pher
- Stoopi (?)
- Vato
- WojT_GL (?)
- NeckUno1

Panowie (i Panie) - proszę zatem o potwierdzenie mailem na amireset2016@gmail.com.

Przy okazji dodam, bo to zostało wycięte z newsa z uwagi na rozmiar, że w tym roku impreza orgznizowana jest przez: dez3, DiskDoctor, pong777. Niestety kol. BULI ma inne ważne tematy na głowie i nie mógłby się udzielać, chociaż nas wspiera duchowo oraz na początku roku uczestniczył we wstępnych przygotowaniach.
[#8] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #7

Ze mną wiesz jak jest - jak nie dostanę wolnego weekendu to będzie d... a jak dostanę to sobie poradzę z noclegiem i żarciem. Nie chcę deklarować, że przyjeżdżam a później się wycofywać.
[#9] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@Jenot, post #8

Na pewno mniejszym problemem będzie odwołanie (tak kilka dni przed) - bo to się zdarza - niż jak będziemy mieli (zresztą podobnie jak przed rokiem), cienką listę na koniec lipca.

Bo wtedy ci ludzie od ZAZ mogą nam namiksować warunki.

Pamiętajmy że do swojej dyspozycji mamy dwa budynki wraz z otoczeniem (cały obiekt) więc oni się spodziewają, ja się spodziewam , że ponieważ w tym roku "daleko", to może nie będzie 70+ osób jak przed rokiem w Rzeszowie, ale może połowa z tego szeroki uśmiech .

Zresztą, miejsce wybraliśmy specjalnie tak, żeby się małżonki i ew. dzieci nie nudziły też. Można przyjechać w 2-3 osoby, zresztą mieliśmy takich gości przed rokiem. Przy czym - zapewniam - okolica o niebo bardziej atrakcyjna niż np. galerie handlowe w Rzeszowie.

Aha - i nie dodałem ważnych rzeczy, wyleciały z newsa. Na te 55. miejsc noclegowych (2-3 osobowe pokoje średnio) ok. 85% z nich ma dostęp do prysznica który jest w pokoju. W Rymanowie są: bankomat, apteki 2 chyba, sklep w weekend do 22:00 (300 m.), ok. 4-6 lokali typu pizzeria / restauracja (wszędzie lane piwo, raczej Leżajsk) oraz Dancing. I żmije oraz niedźwiedzie, jedne będą spały, inne nie.

P.S. UWAGA! Rymanów i Rymanów-Zdrój to nie to samo (choć leżą blisko...)
[#10] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #9

No dobrze, a czy można na przykład wynająć sobie od weekendu tydzień wcześniej pokój czy tylko na czas imprezy? Bo rozważam różne warianty chociaż to na razie tylko gdybanie bo na ten czas planowanego urlopu nie mam i będę zależny od kolegów.
[#11] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@Jenot, post #10

Ja Ci mogę zabukować okres około imprezy jaki chcesz.

Przy czym najwcześniej zadzwonię do ZAZ po przyszłym weekendzie, jak będę miał pierwszą listę. Ja sądzę że będzie można odwołać to kilka dni wcześniej bez problemu. ZAZ nic nie wspominali o zaliczkach, najważniejsze, żeby wówczas było w miarę wolne tam - i zanosi się że będzie pusto.

Największy wobec tego problem to jest C.O. i obsługa. Tzn. jeśli byłoby to np. 2-4 osoby - to ZAZ to uruchomi. A jak 1 to może im się nie kalkulować. Ale można negocjować. Pogadamy telefonicznie, a ja sfinalizuję to tak jak mówiłem, też ze sporym wyprzedzeniem. Przy okresie kilkudniowym na pewno jest rabat.

Dodam też - bo to może być ważne szczególnie jak ktoś jest z dzieckiem - że można dokupić sobie pożywienie ciepłe, serwowane od razu w ZAZ. Koszt (śniadanie obiad kolacja) to ok. +20 zł do noclegu. Czyli tanio i z głowy. Tu jednak też musi być tak z 10+ osób, żeby - znów - kuchnię uruchamiać.

Linkuję korzystając z okazji, za wątkiem z kwietnia:
- neobus
- ZAZ
[#12] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@Jenot, post #10

Na taką imprezę bierze się urlop na żądanie od pracy, żony i dzieciok, racja

Panowie i Panie zapowiada się najlepsza impreza na południu ever
Proszę się nie czaić tylko już zaklepywać legowisko co by nie miejsca nie brakło
Przyjmiemy każdego fana retro bez względu na platformę, nawet wielbiciele dancingów znajdą tu coś dla siebie

Rzucam rękawicę Jenotowi i jego trunkowi, co prawda jest zacny lecz nie ma szans z Deziówką dębową
[#13] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Zapraszać będziemy też osobiście podczas AmiParty jak nie dobrowolnie to przymusowo po pijaku żądając podpisania oświadczenia o przymusowym stawiennictwie w Rymanowie Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 11:59:25 przez pong777
[#14] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@pong777, post #13

Damy dawkę na spróbowanie za free i uzależnimy... sami przyjadą o suchym pysku żeby zamoczyć u źródełka
[#15] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@dez3, post #14

sami przyjadą o suchym pysku żeby zamoczyć u źródełka
Mnie to nie rusza .
[#16] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@Krashan, post #15

Toteż w Rymanowie są też wody zdrojowe, niskoalkoholowe oczywiście, dobre również "z rana".

Dostępne "z kija":

* Tytus
* Celestynka
* Klaudia

oraz inne:

* Staś
* Marysieńka
* Ignacy
* Jan
* Naftusia
* Anna
* Krokusowe
* Mieczysław
* Danuta

Źródło: wikipedia
[#17] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #16

Dodam kilka informacji.

Po pierwsze pong777 w innym wątku niedawno napisał:

Wśród uczestników ankiety na AmiReset w listopadzie zostanie rozlosowana karta SD oraz licencja Cloanto na WB 3.1.


Zresztą w konkursie recytatorskim będzie też oczywiście nagroda.

Po drugie - przykładowy fragment koncertu z AmiResET sprzed roku (YERZMYEY + Pinokio):

yt1
yt2
yt3

Po trzecie - prezentacja (sprzed roku na AmiResET) laptopa A.L.I.C.E. autorstwa Jana Z. (angielski):

ALICE

Pozostali prelegenci i goście specjalni rok temu:
- kolekcjoner retro komputerów z Podkarpacia i mała próbka-wystawka
- Recedent
- V0yager

Mariodj niestety wówczas zaniemógł, ale planuje powrócić do nas w tym roku. Dużo zdrowia dla Mariodj!!!

Wszystkim gościom specjalnym sprzed roku dziękujemy i zapraszamy w tym roku!!

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 20:52:50 przez DiskDoctor
[#18] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #7

Chłopaki, ale na imprezie (z Żona i Małą) mam zamiar być OK
Mail zgłoszeniowy poszedł ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 20:50:29 przez BULI
[#19] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #7

Jak pisałem wcześniej, do Rymanowa mam 20km to nie wypada nie być, wstępnie z własną żona ale bliżej terminu się wyjaśni. Mail zgłoszeniowy poszedł na podany adres.
[#20] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@g00pher, post #19

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, to ułatwia organizację.

Oczywiście gdyby "komuś coś wypadło" i odwołał kilka dni przed - nie pogniewamy się, takie życie.

Gdyby "komuś coś wypadło" kilka dni przed i nie mógł odwołać - nie stanie się nic takiego.
[#21] Re: AmiResET 2016: Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #20

Dzięki wszystkim za pytania, sugestie i deklaracje.

Sądzę, że wydłużymy jednak nieco termin, z uwagi na okres wakacyjny oraz wczesny moment, względem czasu imprezy.

Po sierpniowym AmiParty wrzucimy wątek i będziemy czekali do 31 VIII na dodatkowe osoby "zdecydowane", "planujące" lub na razie tylko "rozważające".

DD
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem